« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Her maçı kazanabiliriz

Beko Basketbol Ligi'nde yarın Medical Park Trabzonspor ile karşılaşacak Galatasaray Cafe Crown oyunculardından Tutku Açık, ligde kendilerini zorlu bir maçın beklediğini kaydederek, “Oyunumuzu sahaya yansıttığımız her maçı kazanabiliriz” dedi.

A.A.
SON GÜNCELLEME
Tutku Açık, Galatasaray Kulübü'nün internet sitesine yaptığı açıklamada, Medical Park Trabzonspor'un güçlü bir ekip olduğunu kaydederek, şu görüşleri aktardı:
“İyi bir kadroları vardı. Antrenör değişikliğinin ardından birkaç takviye yaparak daha da güçlendiler. Kısa rotasyonunda Aleksandar Rasic ve Igor Milosevic gibi iyi oyunculara sahipler. Sadece guard bölgesinde değil, forvet ve pivot pozisyonlarında da iyi oyuncuları var. Michael Wright (Ali Karadeniz), çok başarılı bir uzun. Bizim için kolay bir maç olmayacak. Sahamızda oynayacağız. Kendi oyunumuzu sahaya yansıttığımız her maçı kazanabiliriz.”
Galatasaray taraftarlarının kendilerini hiçbir zaman yalnız bırakmadığını kaydeden Tutku Açık, “Sağduyulu bir şekilde yanımızda oluyorlar. Son maçta da bize hakikaten, 20 sayı gerideyken bile, ciddi bir katkı sağladılar. Onlara çok teşekkür ediyorum. Umarım Trabzonspor maçında da bizimle birlikte olurlar” dedi.
Başarılı oyuncu, artık tek hedefe konsantre olduklarını belirterek, play-off dönemi için sezonun geri kalan bölümünde, en üst sırada yer alabilmek için çalışacaklarını sözlerine ekledi.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz