« Hürriyet.com.tr
MENÜ

'Her geçen gün tempomuz artıyor'

Erkeler Bölgesel BasketboL Ligi (EBBL) temsilcilerinden Üniversiteler Gençlik, Kayseri’de kamp çalışmalarını sürdürürken antrenör Hasan Aksoyak, kondisyon ağırlıklı olarak çalıştıklarını ve tempoyu da arttırdıklarını söyledi.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Çalışmalarına geçtiğimiz hafta sonu başlayan ve bu sezon EBBL'de mücadele edecek olan Üniversiteler Gençlik ve Spor Kulübü Kayseri'de yaptığı kampla sezon başı hazırlıklarına devam ediyor.

Antrenör Hasan Aksoyak kamp dönemi ile ilgili olarak yaptığı değerlendirmede şunları söyledi; “Sezon hazırlıklarımız tüm hızıyla devam ediyor. Her geçen gün antrenman tempomuz artıyor. Sabahları kros antrenmanı, öğleden sonra ise salonda teknik ve kondisyon ağırlıklı çalışmalar yapıyoruz. Eylül ayının 16’sında hazırlık maçlarına başlayacağız. Bu tarihe kadar günde çift antrenman yapacağız. Bir iki takviye ile bu kadronun bu sene zorlu bir rakip olacağına inanıyorum. Uzun bir çalışma periyodu geçiriyoruz. Bu da bizi umutlandırıyor. Hedefimiz kalıcı olarak, bu genç ve dinamik kadroyla emin adımlarla yukarıya tırmanan takımlar arasında yer almak. Kadromuzun tamamına yakını kendi altyapılarımızdan yetişen sporcularımızdan oluşu yor. Bu da bizim için ayrı bir gurur tablosu oluyor. Bu kadro tecrübe kazandıkça eminim ki biz de ligde üst sıralarda yer almaya başlayacağız" dedi.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler