« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Her gece başka eğlence

Bursaspor yönetimi dün akşam oyuncu ve şarkıcı Hale Caneroğlu'nun sahne aldığı bir eğlence mekanında bir araya geldi.

Emre KOŞAK/BURSA DHA
SON GÜNCELLEME

Yöneticiler şampiyonluk sevincini yeniden yaşadı.

Yeşil beyazlı ekibin 47 yıl sonra yakaladığı şampiyonluk başarısının kutlamaları devam ediyor. Bursaspor yönetim kurulu üyeleri, Avrupa Yakası dizisinde "Yaprak" tiplemesiyle ünlenen oyuncu ve şarkıcı Hale Caneroğlu'nun sahne aldığı Hayal Kahvesi isimli eğlence yerinde bir araya geldi. Sabahın ilk ışıklarına kadar eğlenen yöneticiler, şampiyonluk sevincini bir kez daha yaşadı. Hale Caneroğlu'nun Bursaspor forması ile sahne aldığı geceye Başkan İbrahim Yazıcı, İkinci Başkan Haluk Özkıyıcı, Mali Asbaşkan Mustafa Yedikardeş ve yurt dışında olan Futbol Şube Sorumlusu Mesut Mestan katılmadı.

BAYRAĞINIZ KUTLANIYOR

Oyuncu ve şarkıcı Hale Caneroğlu, sahneden Bursasporlular'a seslendi. İstanbul'da yaşadığını ve evinin Fatih Sultan Mehmet Köprüsü'ne yakın olduğunu söyleyen Caneroğlu esprili bir dille, "Evim Fatih Sultan Mehmet Köprüsü'nü çok yakından görüyor. Gelirken tekrar baktım bayrağınız orada dalgalanıyor. Hepimiz için mutluluk verici bir olay ama müzisyen arkadaşlarımız arasında Fenerbahçeliler de var. Onlara yazık oluyor" dedi.

TİMSAH PASTASI KESİLDİ

Bursaspor yönetim kurulu üyeleri de sahnede bulunan Hale Caneroğlu'na jest yaptı. Yönetim kurulu üyesi İlhan Uslu'nun adına getirilen ve üzerinde timsah figürü olan pastayı öpen Caneroğlu, "Tüm Bursa'yı öpüyorum. Bir dahaki sezon için de şans diliyorum" diye konuştu. Pasta kesiminin ardından yöneticiler tezahürat yaparak kutlamalara devam ettiler.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz