Teknoloji Haberleri

  Hepsiburada’dan bayram atılımı

  Hürriyet Haber
  22.06.2017 - 14:47 | Son Güncelleme:

  Hepsiburada; kıyafetten çikolataya, kahveden kolonyaya kadar tüm bayram ihtiyaçlarını siparişin verildiği gün müşterilerine ulaştıracak. Son dakikaya kalan bayram ihtiyaçları, arife günü ve bayramın ikinci gününden itibaren tüm hafta boyunca teslim alınabilecek.

  Bayramı evinde geçirmeyi planlayan ancak bayram öncesi telaşı nedeniyle alışverişi son dakikaya bırakanları düşünen Hepsiburada, tüm ihtiyaçları bayram günlerinde bile kapıya getirecek. 

  Hepsiburada aynı zamanda, web platformunda yaptığı düzenleme ile müşterilerinin sayfalarda bayrama özel ürünleri bulmasını kolaylaştırıyor. Bayrama özel oluşturulan sayfalarda ürünlere rahatça erişilirken aynı zamanda müşterilerin ürünleri karşılaştırmasına da imkan sağlıyor.

  Hepsiburada iştiraki olan Hepsiexpress’in teslim edeceği ürünler; öğlene kadar verilen siparişlerde aynı gün, öğleden sonra verilen siparişlerde ise ertesi gün kapıya gelecek. Arife gününden itibaren bayramın ilk günü hariç tüm hafta boyunca geçerli olacak hizmet, Hepsiexpress’in kapasitesi dahilinde İstanbul’un 25 ilçesini kapsıyor. Müşterilerin uygulamadan faydalanabilmeleri için satın alma sayfasında yer alan “Bugün Teslimat” seçeneğini işaretlemesi gerekiyor. 

  Hepsiburada, bayram alışverişi için puan fırsatı da sunuyor. 30 Haziran’a kadar Worldcard ile yapılacak harcamalar 75TL’ye kadar Worldpuan kazandırıyor. Hepsiburada müşterileri Worldcard aracılığıyla yapacakları 500 ile 999 TL arasındaki alışverişlerinde 25TL, 1.000TL üzeri alışverişlerde ise 50TL Worldpuan’a sahip olacak. Ayrıca Yapıkredi Cüzdan’a sahip olanlar 1.000TL üzeri alışverişlerde ek 25TL kazanacak.

  Etiketler: teknoloji , alışveriş
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı