« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Hepsi birer kahraman

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Beşiktaş Başkanı, ‘‘PSG zaferi Beşiktaş'ın tarihine yeni bir sayfa açmıştır. Futbolcularımla gurur duydum’’ dedi.

Gururla izledi

Beşiktaş'ın İnönü Stadı'ndaki PSG zaferi Başkan Süleyman Seba'ya muhteşem iki saat yaşattı. Başkan Seba, yarattığı eserini Şeref Tribünü'nden büyük bir zevkle izlerken, yanındakilere, ‘‘Bunlar birer kahraman’’ demekten kendini alamadı. Seba çok keyif aldığı PSG maçı sonrasında duygularını şöyle ifade etti:

Yeni bir sayfa

‘‘Beşiktaş tarihinde çok büyük başarılara imza attı. Fakat Şampiyonlar Ligi gibi büyük bir organizasyonda Avrupa'nın devleri arasında yer alan PSG'yi net bir skorla ve güzel futbolla yenmek çok büyük olay. Bu Beşiktaş'ın tarihine yeni bir sayfa açmıştır. Futbolcularım birer kahramandır. Onlarla gurur duydum. Ne isterlerse haklarıdır.’’

Avrupa adımı ezberleyecek

Paris Saint Germain filelerine gönderdiği iki golle dikkatleri üzerine çeken Oktay, ‘‘Beni hayata Beşiktaş ve oğlum Berke bağladı’’ dedi.

Beşiktaş'ın genç golcüsü Oktay, Paris St.Germain maçı ile yeniden doğduğunu vurgulayarak, ‘‘Avrupa adımı ezberleyecek. Onlara Türk futbolunun da golcüsü olduğunu gösterdim. Bizleri küçük görmenin cezasını gollerimle kestim. Türk futbolcusunun gücünü enselerinde hissedecekler’’ dedi.

Yaşadığı ailevi sorunlar nedeniyle kötü günler geçirdiğini ve hala olayın şokunu üstünden atamadığını ifade eden Oktay, ‘‘Beni hayata Beşiktaş ve oğlum Berke bağladı. Kendimi PSG maçına hazırladım ve istediğim tempoyu da yakaladım’’ diye konuştu.


Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler