« Hürriyet.com.tr
MENÜ

"Hep Inter kazansın istiyorum"

İspanya Birinci Futbol Ligi (La Liga) takımlarından Real Madrid'i çalıştıran Portekizli Jose Mourinho, bir FC Inter taraftarı olduğunu ve eski takımının her zaman kazanmasını istediğini söyledi.

A.A.
SON GÜNCELLEME
Jose Mourinho, “Sky” televizyonunda katıldığı programda, FC Inter'in kendisi için ayrı bir önemi olduğunu belirterek, “Her şeyden önce Leonardo şu anda, benim kalbimde önemli bir yeri bulunan FC Inter'i çalıştırıyor. Kalbim, biraz Chelsea için, Chelsea'den biraz fazla Vittorio Setubal için ve en çok da FC Inter için atıyor” dedi.

Kendisi için FC Inter'in başında kimin olduğunun bir önemi olmadığı ifade eden 45 yaşındaki başarılı teknik adam, “Inter'in başında Leonardo, Benitez ya da başka biri olmuş bu önemli değil. Benim için hepsi aynı. Ben bir Inter taraftarıyım. Inter ile üzülüyorum. İstiyorum ki, Inter her zaman kazansın. Interlileri mutlu görmek istiyorum” diye konuştu.

FC Inter'in Brezilyalı teknik direktörü Leonardo'ya övgüler yağdıran Mourinho, “Leonardo AC Milanlı değil. O bir profesyonel. Takımdaki havanın onun gelişiyle değiştiğini, iyiye gittiği haberlerini alıyorum. O zeki biri” ifadelerini kullandı.

Mourinho şu andaki durum ne olursa olsun sezon sonunda sonucun farklı olmayacağını FC Inter'in şampiyonluğu kazanacağını ileri sürerek, şunları kaydetti:
“Leonardo, futbolcular ve taraftarlar için seviniyorum çünkü, bana öyle geliyor ki, bu hikaye yine aynı şekilde son bulacak: Şampiyon Inter olacak!”

Bunları da Beğenebilirsiniz