« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Hep böyle olmalıyız

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME
BEŞİKTAŞ Teknik Direktörü Rıza Çalımbay, Denizlispor karşısında 9 kişiyle çok iyi mücadele ettiklerini, futbolcularını bundan dolayı kutladığını söyledi. Çalımbay, bir takımın 9 kişiyle nasıl oynayacağını gösterdiklerini vurgulayarak, ’Futbolcularım olağanüstü derecede mücadele etti, hepsini kutluyorum. Amacımız kalan maçları da aynı istek içinde oynayıp, kazanmak’ diye konuştu. Kendisini en çok mutlu eden olayın futbolcularının sahada gösterdiği mücadele, kapasitelerinin üzerine çıkmaları ve istekleri olduğunu anlatan Çalımbay, ‘Zamanla çok daha iyi olacağız. Futbolcularım bugünkü mücadeleyi bundan sonra da sürdürürlerse başarılı olacağımıza inanıyorum’ dedi.

Kartal’da dört eksik

BEŞİKTAŞ'ta, sakatlıkları bulunan Ahmed Hassan, Tayfun ve Emre'nin yanı sıra hasta olan John Carew, Denizlispor karşısında forma giyemedi. Devre arasında tekrar transfer edilen Ahmet Dursun da ilk kez maç kadrosunda yer aldı.

Şike Komisyonu maçta

TBMMŞike Tahkik Komisyonu Üyeleri, dün BJK İnönü Stadı'nda incelemelerde bulunduktan sonra Beşiktaş-Denizlispor maçını izledi. Öte yandan Beşiktaş PAF Takımı'nın başarılı oyuncularından Rıza'nın A takıma alınacağı belirtildi.

Pancu 3 hafta yok

BEŞİKTAŞ,
Denizlispor maçında bir de sakat verdi. Siyah beyazlı takımın Rumen futbolcusu Pancu, sağ kasığından ciddi şekilde sakatlandı. Kulüp Doktoru Ayhan Optur, Pancu'nun 3 hafta sahalardan uzak kalacağını söyledi.

Bunları da Beğenebilirsiniz