GeriDiğer Hentbolda kamp zamanı
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Hentbolda kamp zamanı

Hentbolda kamp zamanı
refid:26423278 ilişkili resim dosyası

2014 Avrupa Hentbol Şampiyonası grup elemelerinde mücadele edecek A Milli Bayan Hentbol Takımı 19-24 Mayıs'ta İzmir'de kamp yapacak.

2014 Avrupa Hentbol Şampiyonası grup elemelerinde 4. Grup'ta İspanya ve Hollanda ile karşılaşacak A Milli Bayan Hentbol Takımı 19-24 Mayıs'ta İzmir'de kamp yapacak.

Grupta oynadığı 4 maçta 2 galibiyet ve 2 mağlubiyet alan ve 3. sırada bulunan Türkiye, 11 Haziran Çarşamba günü Ankara'da İspanya'yı konuk ettikten sonra gruptaki son maçını 15 Haziran Pazar günü deplasmanda Hollanda ile oynayacak. Bu müsabakalar için 19 Mayıs Pazartesi günü İzmir'de toplanacak A Milli Takım, ilk etap çalışmalarını 24 Mayıs Cumartesi gününe kadar sürdürecek.

Ay yıldızlı ekip, ikinci etap çalışmalarını 27 Mayıs-5 Haziran'da İzmir'de, üçüncü etabı ise 8-14 Haziran tarihlerinde arasında Ankara'da gerçekleştirecek. Teknik direktör Hikmet Vurgun yönetimindeki 20 kişilik milli takım kadrosunda şu oyuncular yer alıyor:

Derya Tınkaoğlu, Nur Ceren Akgün, Didem Hoşgör, Betül Yılmaz, Fatma Ay, Çağla Yılmaz, Gülsüm Güleçyüz, Yasemin Şahin (Muratpaşa Belediyesi), Merve Toker, Yeliz Yılmaz, Neriman Sevgilican (Maltepe Belediyesi), Neslihan Yakupoğlu, Perihan Topaloğlu (Ardeşen Gençlik), Yasemin Güler, Esin Sağdıç, Sibel Karameke, Aslı İskit (İzmir Büyükşehir Belediyesi), Merve Adıyaman (Üsküdar Beleidyesi), Ece Öztokat (Konak Belediyesi), Sara Keçeci (Danimarka).


Yorumları Göster
Yorumları Gizle