« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Hentbol, Avrupa'da boy göstermek istiyor

Hentbol Erkekler Süper Lig takımlarından Mersin Hentbol, Avrupa'da Türkiye'yi temsil edecek bir kadro oluşturmak istiyor.

A.A
SON GÜNCELLEME
Antrenör Osman Özoğlu, AA muhabirine yaptığı açıklamada, bugüne kadar kısıtlı bütçeyle önemli başarılar elde eden bir takım olduklarını söyledi. Sezonun sona ermesiyle sponsorluk görüşmelerine başladıklarını anlatan Özoğlu, bu kapsamda Türkiye'nin önde gelen petrol şirketlerinden biriyle temas halinde olduklarını ve bir kaç gün içinde anlaşma sağlayacaklarını vurguladı.

Sponsorluk anlaşmalarının ardından yeni sezon hazırlıklarına başlayacaklarını ifade eden Özoğlu, "Yeni sezon hazırlıkları sırasında ilk önce kadromuzu güçlendireceğiz. Bu konuda bazı oyuncularla görüşüyoruz. Kolay yenilmeyen bir kadro oluşturacağız. Artık Türk hentbolunu Avrupa'ya taşımak istiyoruz. Bunun için sezon öncesi gerekli hazırlıkları yapacağız" diye konuştu. Özoğlu, bugüne kadar kulübe destek veren taraftarların yeni sezonda da yanlarında olmaları halinde başarının kaçınılmaz olacağını kaydetti.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.