ZONGULDAK HABERLERİ

Hemzemin Geçitlerde Test Çalışmaları Yapılacak

IHA
27.10.2015 - 15:18Son Güncelleme :
Hemzemin Geçitlerde Test Çalışmaları Yapılacak
IHA

Karabük-Zonguldak İstasyonları arasındaki demiryolu hemzemin geçitlerinde bariyer kolları takılması ve bariyer sinyal test çalışması yapılacak.
Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı’nın Dış İlişkiler ve Avrupa Birliği Genel Müdürlüğü tarafından yürütülen, Avrupa Birliği Finans destekli Irmak-Karabük-Zonguldak Demiryolu Rehabilitasyon ve Sinyalizasyon Projesi Kapsamında, Karabük-Zonguldak İstasyonları arasındaki hemzemin geçitlerinde bariyer kolları takılması ve bariyer sinyal testleri çalışması yapılacak.
5 Kasım 2015 - 13 Kasım 2015 tarihleri arasında yapılacak çalışmalar sırasında herhangi kaza olmaması ve hemzemin geçitlerinin test aşamasında olduğunun bilinmesi için, tüm görsel, yazılı, işitsel, internet medya aracılığı ile ilgili kamuoyuna duyurulacağı belirtildi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Zonguldak haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Zonguldak ilinden Hemzemin Geçitlerde Test Çalışmaları Yapılacak hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 27 Ekim 2015 tarihinde saat 15 18’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Hemzemin Geçitlerde Test Çalışmaları Yapılacak haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı