İZMİR HABERLERİ

Hemşireler sempozyumda buluştu

DHA
06.04.2016 - 11:37Son Güncelleme : 06.04.2016 - 11:38
DHA

Sağlık Bakanlığı İzmir Kuzey Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği'nin organizasyonunu yaptığı “4. Kuzey Hemşirelik Günleri Sempozyumu" tamamlandı.

Dördüncüsü yapılan Hemşirelik Günleri Sempozyumu açılışına İzmir Kuzey KHB Genel Sekreteri Doç. Dr. Ahmet Emin Erbaycu, Tıbbi Hizmetler Başkanı Uz. Dr. Mehmet Özkan, Tepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi Yöneticisi Prof. Dr. Gökhan Akbulut, Dr. Suat Seren Göğüs Hastalıkları ve Cerrahisi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Yöneticisi Uz. Dr. Enver Yalnız, çok sayıda hastane yöneticisi, hemşire, ebe ve sağlık memuru katıldı.

İzmir Kuzey KHB Genel Sekreterliği Tıbbi Hizmetler Başkanı Uz. Dr. Mehmet Özkan, “Tüm hemşirelerin sahip olduğu, tedavinin büyük bir bölümünü oluşturan ve tıp biliminin bir parçası haline gelen bakımın değerini anlayıp sahip çıkarak daha ileriye götürmeleri gerekmektedir. Biz Kuzey Genel Sekreterliği olarak bu ve buna benzer konulardaki sempozyumlara devam edeceğiz. Her işten biraz biraz anlayan değil bir işten en iyi şekilde anlayan ve bilgi sahibi olan, konusunda uzman sağlık çalışanları istiyoruz. Sağlık bakım hizmetlerinin kalitesi ve kıymeti her geçen gün artıyor" dedi.

İzmir Kuzey KHB Genel Sekreteri Doç. Dr. Ahmet Emin Erbaycu ise “Göğüs hastalıkları hemşireliği yolculuğu bundan dört yıl önce bu salonda olgu sunumlarıyla başladı. Bu yıl bunun dördüncüsünü yaparken yanına iki program daha eklendi. Kuzey Genel Sekreterliği olarak bu bizi gerçekten çok memnun ediyor" dedi.

Birinci gün Dr. Suat Seren Göğüs Hastalıkları ve Cerrahisi Eğitim ve Araştırma Hastanesi, ikinci gün Tepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi ve son olarak Buca Seyfi Demirsoy Devlet Hastanesi'nin ev sahipliği yaptığı sempozyum yoğun ilgi ve katılım ile sona erdi.

İZMİR (DHA)

foto

 

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

İzmir haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının İzmir ilinden Hemşireler sempozyumda buluştu hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 06 Nisan 2016 tarihinde saat 11 37’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Hemşireler sempozyumda buluştu haberi güncellenecektir.

  İZMİR NAMAZ VAKİTLERİ
  26 Eylül 2017, Salı
  • İmsak
   05:18
  • Guneş
   06:55
  • Öğle
   13:14
  • İkindi
   16:37
  • Akşam
   19:11
  • Yatsı
   20:36
  Diğer iller için Namaz Vakitleri »
  Sayfa Başı