HEMOROİD problemine kesin çözüm!

Hürriyet Haber
20.05.2010 - 14:33 | Son Güncelleme:

Hemoroid artık sizi korkutmasın. BONTAVİ ile Hemoroid derdiniz kalmayacak.

Ülkemizde aşırı baharatlı, katı besinlerin bir sonucu olarak nüfusun üçte biri Hemoroid (Basur) sorunu yaşıyor. Sürekli kabızlık zamanla dışkıda kanlanmaya ve acıya yol açıyor. Çoğunlukla bu durum yanlış beslenmenın bir sonucu olarak ortaya çıkıyor. Kabızlık sorunu ise o bölgedeki toplardamarları zamanla genişletiyor ve hemoroide sebep oluyor. Hemoroid (www.bontavihemoroid.com) ; anüste yanma, kaşınma, ağrı ve dışkıda parlak kırmızı kan olarak kendisini belli ediyor.

Tuvalette saatler harcamayın...

Hemoroid (www.bontavihemoroid.com) problemi olanlar için tuvalete gitmek büyük sorun yaratıyor. Toplum içerisinde paylaşılamadığından da çoğu zaman hemoroid problemi yaşayan insanlar bu acıya uzun süre katlanmak zorunda kalıyorlar...

Bontavi Bitkisel Karışım size hemoroidin çözümünü sunuyor!

Bontavi içeriğindeki; civan perçemi, üzerlik, ısırgan yaprağı, acı bakla tohumu, kara halile meyvesi, at kestanesi ekstratı ile size hemoridin bitkisel formülünü tabletler halinde sunuyor.

Sadece 2 haftada Hemoroid’den kurtulmak için tıklayın! (www.bontavihemoroid.com)

Bontavi ile artık tuvalete gitmekten korkmayacak, saatlerce suya oturmak zorunda kalmayacaksınız! Hemoroid (www.bontavihemoroid.com) probleminiz kısa sürede hafifleyecek ve lif takviyesi ile kabızlık yaşamayacaksınız. Kronikkabızlık yaşıyorsanız basur oluşumu engellenecek, rahat bir nefes alacaksınız...

Hemoroid probleminiz yüzünden tuvalete gitmekten çekiniyorsanız tıklayın!(http://www.bontavihemoroid.com/)

Bontavi ile kabızlık korkulu rüyanız olmayacak, artık istediğinizi yiyebileceksiniz!

İstanbul, Ankara ve İzmir'den sonra 12 şehre 3 saatte teslimat ve kapıda ödeme avantajını kaçırmayın. Tıklayın siparişinizi verin, kapınıza 3 saatte gelsin.

Daha detaylı bilgi için 7/24 aktif sipariş hattı 0 216 528 28 28 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Hemen satın almak için tıkla!(http://www.bontavihemoroid.com/)

Etiketler:

    Sayfa Başı