Gündem Haberleri

  HemAlHemSat.com baştan yaratıldı

  Hürriyet İnternet
  30.01.2006 - 00:00 | Son Güncelleme:

  Üyelerine, bireysel ve kurumsal ayrımı yapmaksızın, ellerindeki her çeşit ürünü açık artırma ya da sabit fiyatla satabilecekleri bir ortam yaratan e-ticaret ve açık artırma sitesi HemAlHemSat.com, Web sitesinin tasarımını baştan sona değiştirdi. Yapılan değişikliklerle site daha modern bir yüze kavuşurken, kullanımı da kolaylaştı.

  Görsel tasarımı tamamen değiştirilen siteyi kullanmak isteyen ziyaretçiler, aradıkları her türlü ürüne sayfa üzerinde yer alan kategori seçenekleriyle daha kolay ulaşabiliyorlar. Baştan aşağı değiştirilen sitede yer alan yeni bölümler ise şöyle:

   

  "Son Gelenler", "Çok Bakılanlar", "Yetişen Alır" ve "Alt Limitsizler" kategorilerinde de değişiklikler yapıldı. Ayrıca, "Fırsatlar" adı altında yeni bir bölüm açıldı. Bu bölümde, ilginç olmasının yanı sıra fiyatı da çok uygun olan veya başka hiçbir yerde bulunmayan ürünler yer alıyor. Ziyaretçiler, ilgilendikleri bir ürünü "İzlemeye Al" seçeneğiyle takip edebiliyorlar.

  Verdikleri tekliften daha yüksek bir teklif geldiğinde ya da açık artırmanın kapanmasına az bir süre kaldığında bilgilendiriliyorlar. Aynı özellik, belirli bir kategoride satışa sunulan yeni bir ürün olup olmadığının öğrenilmesinde de kullanılıyor.

   

  Etiketler:
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı