KARABÜK HABERLERİ

Hem Ve ASO Sözleşmeleri İmzalandı

IHA
03.07.2015 - 18:30Son Güncelleme : 03.07.2015 - 18:31

HEM VE ASO HİZMET BİNASI İNŞAATI YAPIM İŞİ İÇİN SÖZLEŞMELER İMZALANDI

IHA

Karabük Halk Eğitim Merkezi ve ASO hizmet binası ikmal inşaatı yapım işine ait sözleşme İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Mehmet Uzun ve Çınar İnşaat Res. Gıd. Turizm San. Tic. Ltd.Şti. firma yetkilisi tarafından imzalandı
2012 yılında ihalesi yapılarak yapımına başlanan ve Müteahhit firmanın işi tamamlayamamasından dolayı iş hakkı feshedilerek yeniden ihaleye çıkan Karabük Halk Eğitim Merkezi ve ASO Hizmet Binası İkmal İnşaatı Yapım işinin ihalesi Çınar İnşaat Res. Gıd. Turizm San. Tic. Ltd.Şti.uhdesinde kaldı. Karabük Halk Eğitim Merkezi ve ASO Hizmet Binası İkmal İnşaatı Yapım işine ait sözleşme İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Mehmet Uzun ve Çınar İnşaat Res. Gıd. Turizm San. Tic. Ltd.Şti. firma yetkilisi tarafından imzalandı. İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Mehmet Uzun “İhale süreci tamamlanan Halk Eğitim Merkezi ve ASO Hizmet Binası İkmal İnşaatı Yapım işine ait sözleşmeyi bu gün imzalıyoruz her iki tarafa da hayırlı olsun. Firma yetkilisinden ricamız işe acil olarak başlanarak bir an önce tamamlanması. Kazasız belasız bir çalışma diliyorum.” dedi.
Çınar İnşaat Firma yetkilisi Efe Aktın “Sayın Genel Sekreterimizin belirttiği gibi acilen işe başlayıp işi süresinden önce teslim etmeyi planlıyoruz. Sözleşmemiz her iki tarafa da hayırlı olsun” dedi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Karabük haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Karabük ilinden Hem Ve ASO Sözleşmeleri İmzalandı hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 03 Temmuz 2015 tarihinde saat 18 30’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Hem Ve ASO Sözleşmeleri İmzalandı haberi güncellenecektir.

KARABÜK İLÇELERİ
  KARABÜK NAMAZ VAKİTLERİ
  20 Eylül 2017, Çarşamba
  • İmsak
   04:45
  • Guneş
   06:27
  • Öğle
   12:54
  • İkindi
   16:21
  • Akşam
   18:59
  • Yatsı
   20:29
  Diğer iller için Namaz Vakitleri »
  Sayfa Başı