Gündem Haberleri

GÜNDEM

  Hem tedavi hem âşk

  İsmail AKTAŞ / İSTANBUL
  29 Ocak 2012 - 00:00Son Güncelleme : 29 Ocak 2012 - 00:34

  Kadıköy’de yaşayan Vedat Bilgücü (32), dürümcüde çalışıyordu. Gece çalışan Bilgücü, 2005 yılında bir sabaha karşı evine geldi.

  Uyurgezer olan Bilgücü, uyku halinde yatağından kalkıp açık pencereden düştü. Hastanede omuriliğinde kırılma tespit edildi. Tedavi görmeye başlayan Bilgücü, tekerlekli sandalyeye mahkûm oldu. Bilgücü, yaklaşık 1 yıl önce Erenköy Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi’nde tedavi görmeye başladı. Trafik kazasında yaralanan Nilgün Ay (30), aynı merkezde tedavi görüyordu. Bilgücü ile Ay’ın arkadaşlıkları, aşka dönüştü. Tedavilerinin ardından evlenmeye karar veren çift, 9 ay önce nikâh masasına oturdu.
  Çok mutluyuz
  Vedat Bilgücü, hastalığı sayesinde eşiyle tanıştığını belirterek, “Şimdi çok mutluyum. Eşimle tedavi sürecinde âşık olduk. İkimiz de birbirimizi anlayabiliyoruz. Eşim benim şansım. İşsizliğim dışında her şey yolunda. Çalışabilecek bir iş istiyorum” dedi. Nilgün Ay Bilgücü de rehabilitasyon merkezinin tedavinin yanı sıra böyle bir yararı olduğunu söyleyerek, “Birlikte çok mutluyuz” diye konuştu.
  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNANLAR

    Sayfa Başı