"Gökhan Kimsesizcan" hakkında bilgiler ve tüm köşe yazıları Hürriyet Yazarlar sayfasında. "Gökhan Kimsesizcan" yazısı yayınlandığında hemen haberiniz olması için Hürriyet'i takip edin.
Gökhan Kimsesizcan

Hem iş hem aşk

Home Store’un çapkınlıklarıyla ünlü eski sahibi Levent Penso, aralarında Harika Avcı’nın da olduğu birçok güzelle aşk yaşamıştı. İki çocuğunun annesi Çela Hanım’dan boşanmasına da çapkınlıkları sebep olmuştu.

Levent Penso’yu önceki gün Astoria Alışveriş Merkezi’nde gördüm. Sahibi olduğu Clementine’i teftiş eden Penso’nun yanında, asistanlığını yapan Esen Hanım vardı. Penso ile Esen Hanım’ın ilişkisini duymayan kalmadı. Çift, yıllardır hem işi hem de aşkı bir arada yürütüyor.
Penso’nun çocukları Verda ve Serim’in de göz yumduğu ilişki, boşanma sonrası iyice gün yüzüne çıkmıştı. Zaten sevgililer de artık aşklarını saklama gereği duymuyor, objektif karşısına el ele çıkıyor.

İki ileri bir geri

İş dünyasındaki başarıları kadar çapkınlıklarıyla da adından söz ettiren Ali Ağaoğlu’nun aşk hayatı şu günlerde biraz karışık... Ağaoğlu, uzun süredir ilişki yaşadığı Petek Ertüre’den geçtiğimiz ay ayrılmış ve eski sevgilisi Sophia ile yeniden bir araya gelmişti. Yeni yılı Sophia ile karşılayan Ağaoğlu, tekrar Ertüre’ye döndü. Önceki gün İstinye Park’ta görüntülenen çift, objektiflere mutluluk pozu verdi...

Ne seninle ne de sensiz

Yapımcı Pelin Akad ve Eksen Grup’un ortaklarından Varol Kaynar, geçtiğimiz yıllarda ikinci kez nikâh masasına oturmuş, ancak çok geçmeden yolları yine ayrılmıştı. Akad, önceki gece Kaynar’ın sahibi olduğu Kalamata Meyhanesi’nde doğum gününü kutladı. Boşanmalarına rağmen görüşmeye devam eden eski eşlerin üçüncü kez nikâh masasına oturup oturmayacağı merak konusu...

Yeni koleksiyon

Takı tasarımcısı Batya Kebudi, uzun süredir üzerinde çalıştığı yeni koleksiyonunu Beymen Blender mağazalarında satışa çıkardı. Kebudi, klasikle modernizmi bir araya getiren sade ama iddialı tasarımlara imza attığını söylüyor.

En şık o

Erkek giyim markası La Misura’nın genel müdürü Namık Gökçeer, geçtiğimiz gün Moda Deniz Kulübü’nde gerçekleştirilen work shop’ta şık giyinmenin püf noktalarını anlattı. Gökçeer, Türkiye’nin en şık erkeğinin de ünlü işadamı Rahmi Koç olduğunu söyledi: “Rahmi Bey sadece Türkiye’de değil, dünyada da ‘iyi giyinenler’ için önemli bir örnektir. Onu farklı kılan ise giyim konusundaki renkli seçimleri, farklı çizgisi ve sınırları zorlama şeklidir.”
X