« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Helvayı Gerets yapacak

G.Saray Başkan Yardımcısı Adnan Polat, teknik heyete eksiksiz bir takım teslim ettiklerini söyleyerek, "Hocamızın elinde malzemesi var artık. Un var, şeker var, her şey var... Helvayı da o yapacak" dedi.

İlhan SÖYLER
SON GÜNCELLEME
GALATASARAY’ın Süper Kupa finalinde Beşiktaş’a 1-0 yenilerek sezonun ilk kupasını rakibine kaptırması, sarı kırmızılı camianın keyfini kaçırdı. Karşılaşmayı statta izleyen kulüp başkan yardımcısı Adnan Polat, maçı değerlendirirken, "Beşiktaş’ı kutlarım. Bizden iyi oynadılar. Oynadığımız futbol bize yakışmadı. Hiç zevk almadım. Galatasaray bir finali böyle oynamaz. Daha iyi olmamız gerekirdi. Ama bu takım için kötümser değilim" ifadesini kullandı.

Yeni sezonda daha başarılı olmayı umduklarını belirten Polat, kulübün alt yapısından yetişen gençlerin artık A takım seviyesine geldiğini vurgulayarak, şöyle devam etti: "Teknik direktörümüz Erik Gerets’in elinde malzemesi var artık. Un var, şeker var, her şey var... Helvayı da o yapacak. Alt yapımızdan yetişen gençler ne denli yetenekli olduklarını gösterdiler. Artık top bizden çıktı, teknik heyette. Yabana atılmayacak gençlere sahibiz. Bana kalırsa takımın eksiği yok. Sol kanatta bir sıkıntımız vardı, onu da Carrusca’yı alarak giderdik. Bundan sonra bir yabancı daha almayı düşünüyoruz ama o da zaten kurtarıcı olmayacak. Onu da Heinz giderse alacağız."

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler