« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Helvacı'dan jet yanıt

Galatasaray Başkanı Adnan Polat'ın istifaya davet ettiği Galatasaray 2. Başkanı Mehmet Helvacı Radyospor'da Özgür Sancar'ın sunduğu programa konuştu.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Mehmet Helvacı istifa çağrısıyla ilgili olarak, "İstifa etmeyi düşünmüyorum daha önce de söyledim, görevimin başındayım" dedi.

 Mehmet Helvacı Adnan Polat'ın "Kimse Galatasaray kulüp başkanını tehdit edemez, bu işler tehditle şantajla yürümez" açıklamasına cevap olarak şunları söyledi:

"Adnan Polat'ın psikolojisi bozulmuş"

"Ben açıklamayı dinlemedim ve tam olarak içeriğinin ne olduğunu bilmiyorum. Açıklamanın yapıldığı saatte üniversitede sınavdaydım. Bu nedenle açıklamanın içeriğine yönelik bir değerlendirmede bulunmayı doğru bulmuyorum. Bana ilettiğiniz beyanlar benim beyanlarım değil; Ben ibradan çekildiğimi söylemedim. İbaranın Galatasaray'ı böleceğini söyledim. İstifayla ilgili olarak da çeşitli yerlerde bunu defaatle söyledim: Kesinlikle istifa etmeyi düşünmüyorum.Görevimin başındayım. Ben başkanı uyarmakla görevliyim ve bu konuda görevimi yerine getirdim. Başkanın beni yanlış anlaması beni hiç bir şekilde ilgilendirmez. Adnan Polat'ın psikolojisi bozulmuş olmalı; ne tehdit ne de şantaşj bana yakışmaz. Benim önde gelen kimliklerimden bir tanesi de hukukçuluktur. Ama başkanın konuşmasının içeriğine baktından sonra konuyu değerlendirip ona göre bir açıklama yapacağım."

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz