« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Helin Avşar-Serdar Bilgili evlilik kararı aldılar

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Yaklaşık iki aydır büyük bir aşk yaşayan Hülya Avşar’ın kardeşi Helin ile Beşiktaş Kulübü’nün genç başkanı nikah masasına oturmaya hazırlanıyor.

Beşiktaş'ın kongre üyesiyim. 1960'lı yıllarda genç takımının formasını giydim. Sözün özü, sıkı ve koyu bir Beşiktaş'lıyım. Kulübün genç başkanı Serdar Bilgili'yi ilk yöneticilik yaptığı günlerden beri tanırım, severim. Kalbim ve oyum hep ondan yana oldu.

Bu sene kulüp için çok iyi şeyler yaptı. Son icraatı şirketleşme ise, onun çağdaş vizyonunun son örneği. İnanıyorum ki, Beşiktaş çok yakın zamanda sadece yönetimi ile değil, başarılarıyla da gıpta edilen bir takım olacak...

Genç ve yakışıklı başkan Serdar Bilgili, Beşiktaş için böylesine çağdaş adımlar atarken, gönül cephesinde de hoş, tatlı heyecanlar yaşıyor. Yani özel yaşamında da alabildiğine mutlu... (Tabii, ben bunları kendisine sorsam, bir süre kullanmamamı rica edecek. Ama adım gibi biliyorum ki, bu haber kısa zamanda başkaları tarafından da duyulacak. Bu nedenle başkanım bu haberi yaptığım için kusura bakmasın. Hem sevmek, sevilmek ayıp değil ki!)

Evet, Serdar Bilgili seviyor, seviliyor. Mutluluğu bulduğu güzel de kamuoyunun yabancısı değil. Yaklaşık 2,5 aydır Helin Avşar ile büyük bir aşk yaşıyor genç başkan.

Bir davette tanışan Helin Avşar ile Serdar Bilgili arasında daha ilk anda oluşan elektriklenme büyük aşkın ilk kıvılcımlarını oluşturmuş ve arkası da son hızla gelmiş... Zaten iki ayı aşkın bir süredir Helin Avşar'ın geceleri pek ortalarda gözükmemesinin nedeni de bu. Çünkü Serdar Bilgili, çok ciddi olarak baktığı bu ilişkide Helin'in akıl hocası da olmuş bir anlamda. Onu her gün arayarak akıl veriyor, düzenli, saygın bir yaşam sürmesi konusunda uyarıyormuş. Helin de bir dediğini iki etmiyormuş Serdar Bey'in... Bu ilişki genç Avşar'ı bayağı olgunlaştırmış.

2000 yılının son aylarında patlayan bu büyük aşkın önünde iki minik engel gözüküyor. Birisi Hülya Avşar... Sanatçı, Serdar Bilgili'nin henüz evli olduğunu belirterek, kardeşine dikkatli olmasını söylüyormuş. İkinci engel ise, Serdar Bilgili'nin evli oluşu. Gerçi boşanmak için Helin'le tanışmadan çok önce dava açtı, ama mahkeme henüz sonuçlanmadı. Eli kulağında Ebru Hanım'dan boşanması. (Bilgili daha önce de iki kez evlenmişti.)

Öğrendiğimize göre iki sevgili evlilik kararı almışlar. Boşanma gerçekleştikten sonra nikah işlemlerine başlayacaklar. Öte yandan Bilgili hemen baba olmak istiyormuş. Ancak Helin ‘Önce nikah, sonra çocuk’ diye sevgilisinin bu isteğine karşı çıkmış... İşte evliliğe giden aşkın öyküsü böyle...

Haftanın bombası

Mustafa Sandal, aylar önce klip çekmek için Londra’dan getirdiği Natalia ile gece gündüz beraber. Gerçi, ‘Natalia ile aramızda bir şey yok. O Londra’daki arkadaşım Tony’nin sevgilisi’ diyor. Ama kazın ayağı öyle değil. Tony, sevgilisini elinden alan Sandal ile arkadaşlığını kesmekle kalmamış, sahibi olduğu barın duvarlarından sanatçının posterlerini indirmiş, kasetlerini çalmaktan vazgeçip çöpe atmış.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler