Gündem Haberleri

GÜNDEM

  Helikopter tuttu ama ikna edemedi

  Hürriyet Haber
  23 Temmuz 2007 - 00:20Son Güncelleme : 23 Temmuz 2007 - 09:24

  Ünlü işadamı Tuncay Özilhan'ın oğlu İzzet Özilhan, kendisine cep mesajıyla "Olmuyor, olamıyor" mesajı çeken sevgilisi Yasemin Ergene'yi ikna etmek için Moskava'dan İstanbul'a helikopter tuttu ama genç kızı barışmaya ikna edemedi.

  Helikopter tuttu ama ikna edemedi
  Yasemin Ergene

  Savaş Ay, geçtiğimiz cumartesi günü Takvim gazetesindeki köşesinde ünlü bir işadamının oğluyla, genç TV yıldızı arasındaki 'helikopterli barışma turu'nu yazmıştı. Ay'ın isim vermediği yazıdaki ikilinin ünlü işadamı Tuncay Özilhan'ın oğlu İzzet Özilhan'la TV dizilerinin genç yıldızı Yasemin Ergene olduğu ortaya çıktı.

  Konuk geldiği dizi setinde Yasemin Ergene ile tanışan İzzet Özilhan'la genç oyuncunun arkadaşlıkları kısa sürede ilerler. İkilinin aşk yaşadığı haberleri gazetelerde çıkar. İlişkileri hızla başlayan ikili, Özilhan'ın ailesinin Moskova'daki işleri nedeniyle sekteye uğrar.

  Moskova'daki iş nedeniyle bu ülkede yaşayan Özilhan, bir gün sevgilisi Yasemin Ergene'den "Olmuyor, olamıyor" mesajı alır. Mesajı alır almaz, bir helikopter kiralayan Özilhan, 5 saat sonra çekimler için sette bulunan Yasemin Ergene'nin karşısına çıkar. Şaşıran genç kız, ayrılmakta kararlıdır ve ikilinin ilişkileri biter.

  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNANLAR

    Sayfa Başı