GeriSpor Helal olsun Uche
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Helal olsun Uche

Nijeryalı futbolcu, ‘‘Depremzedelere yardım insanlık görevidir’’ dedi

Bu ay alacakları transfer taksitleri ile maaşlarını depremzedelere bağışlama önerisini getiren Uche'ye Fenerbahçe'deki diğer takım arkadaşları da katıldı.

Yardım eli

Türkiye'ye yasan boğan yüzyılın en büyük depremine bir yardım eli de Fenerbahçeli futbolculardan geliyor. Nijeryalı futbolcu Uche'nin önderliğinde harekete geçen F.Bahçeli futbolcular bu ay alacakları transfer taksitleri ile maaşlarını deprem felaketzedelerine bağışlamak istediklerini söyledi.

Dilmen'le görüştü

Geçen sezon ayağının kırılması sonrası uzun süredir sarı lacivertli formayı giyemeyen Uche, dün teknik direktör Rıdvan Dilmen ile konuşarak, takımda diğer forma giyen yabancı futbolcularla birlikte bu ay alacakları transfer taksitleri ve maaşlarını depremzedelere bağışlamak istediklerini bildirdi.

Arkadaşları da katıldı

Nijeryalı futbolcunun bu önerisine hemen diğer sarı lacivertli futbolcular da katıldı. Uche ‘‘Depremzedelere yardım etmek bir insanlık görevi. Elimizden geleni yapmaya çalışacağız. İnsanlara acılarını unutturmak belki mümkün olmaz ancak zor durumdakilere yardım etmiş oluruz’’ dedi.Haber Yorumlarını Göster
Haber Yorumlarını Gizle