Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Hedeften sapmadık

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Futbol takımlarında kadro değişikliklerinin normal olduğunu belirten G.Saray Teknik Direktörü, ‘‘Filipescu gider, başkası gelir. Önemli olan takım başarısıdır. İyi bir kamp dönemi geçirdik’’ dedi.

<ı>Görevimizi yaparız

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, hem Türkiye Kupası'nı, hem de lig şampiyonluğunu kazanarak hedeflerinden şaşmayacaklarını söyledi. Futbol takımlarında kadrodaki değişikliklerin normal olduğunu belirten Terim, ‘‘Bizim görevimiz eldeki kadro ile başarıya ulaşmaktır. G.Saray'ın hedefleri değişmemiştir’’ dedi.

<ı>İsteyen gidebilir

Gitmek isteyen hiç bir oyuncuyu zorla tutmayacaklarını belirten Fatih Terim şunları söyledi: ‘‘Galatasaray futbol takımı bir vitrindir. Filipescu bu vitrinden yararlandı. Bundan sonraki futbol hayatını İspanya'da sürdürmek istediğini söyledi. Biz de bugüne kadar Galatasaray'a yaptığı hizmetlerden dolayı teşşekkür ettik. Ve gönderdik. Bu çok doğaldır.

<ı>Hakan konusu kapandı

Galatasaray futbol takımında oynayan her futbolcu bir değerdir. Hakan Şükür olayına gelince. Bu transferde hem Hakan'ın, hem de kulübün menfaatleri gündemdeydi. Hakan'a izin verdik. Kampa dahi götürmedik. Görüşmeler yaptık ve olmadı. Bizim mukaveleli futbolcumuzdur. Konu kapandı.

İki kupa da bizim

Kimsenin kuşkusu olmasın hedeflerimizden şaşmadık. Hem ligde, hem de Türkiye Kupası'ında hedeflerimize ulaşacağız. İyi bir kamp dönemi geçirdik. Maraton tekrar başlıyor. Önce önümüzde Adanaspor ile oynayacağımız Türkiye Kupası maçı var. İlk maçta elde ettiğimiz 2-0'lık bir avantajdan yararlanacağız’’ diye konuştu.
Bunları da Beğenebilirsiniz