« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Hedeflere ulaşmak zor değil

Beşiktaş Teknik Direktörü Bernd Schuster'in, siyah beyazlı takımın bugün sabah yaptığı antrenmanın ardından futbolcuları ile geniş kapsamlı bir toplantı yaptığı öğrenildi.

ÖVÜNÇ ÖZDEM - İSTANBUL / DHA
SON GÜNCELLEME

Nevzat Demir Tesisleri'nde yapılan toplantıda Alman teknik adamın oyuncularına olan güvenine vurgu yaptığı kaydedilirken, İstanbul Büyükşehir Belediyespor karşısında alınan mağlubiyete rağmen futbolcularına iyi bir yolda olduklarını söylediği belirtildi.

Schuster futbolcularına şunları söyledi: "Sezonun ikinci yarısından itibaren performansımızın ilk yarının son dönemine göre arttığı rahatlıkla söyleyebilirim. Takıma yeni gelen oyuncularla birlikte iyi bir uyum yakaladık. Özellikle son oynadığıımız Gaziantep Büyükşehir Belediyespor maçında oyunu 90 dakika elimizde tutmamız benim için güzel ve geleceğe umutla bakmamı sağlayan bir görüntü oldu. Geçen hafta İstanbul Büyükşehir Belediyespor'a yenilmemize rağmen, bu sezonun ilk haftalarındaki performansımıza ulaştığımızı söyleyebilirim. Bu durumu devam ettirmek artık sizin elinizde ve böyle devam edeceğinize inanıyorum. Önümüzdeki bir aylık süreçte önemli karşılaşmalar oynayacağız. Hem UEFA Avrupa Ligi'nde, hem de Süper Lig'de bu sezon nasıl devam edeceğimizi belirleyecek karşılaşmalar yapacağız. Son dönemdeki performansımızı devam ettirirsek planladığımız hedeflere ulaşmak zor olmayacaktır."

 


Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler