« Hürriyet.com.tr
MENÜ

"Hedefimiz ligimizde kalıcı olmak"

TFF 1. Lig ekiplerinden Samsunspor Teknik Direktörü Levent Altın, “Bizim bu yılki ilk hedefimiz, Samsunspor'u TFF 1. Lig'de kalıcı hale getirmek” dedi.

A.A.
SON GÜNCELLEME
Kartepe'deki kamp çalışmalarını Altın gözetiminde sürdüren Samsun ekibi, düz koşunun ardından kondisyon ve şut çalışması yaptı.

AA muhabirine açıklama yapan Altın, ilk etap çalışmalarını kendi tesislerinde tamamladıklarını belirterek, ikinci etap çalışmalarının kendileri için önemli olduğunu söyledi.

Samsunspor'la anlaşma imzaladıktan sonra tesislerde futbolcularla 4 antrenmana çıktığını ifade eden Altın, eksik gördüğü mevkilere ilk etapta bir takım transferler yaptıklarını kaydetti.

Altın, transfer edilen futbolcuların da takıma katıldığını ve onlara özel antrenman programı uyguladıklarını dile getirerek, kamp çalışmalarının kendileri için verimli geçtiğini bildirdi.

Takımın her bölgesinde eksiklerin bulunduğunu ve bu eksiklikleri gidermek için yönetime 7-8 futbolcunun bulunduğu bir liste verdiğini anlatan Altın, takımın başına geçtiğinde geçen yılki kadrodan birçok futbolcunun bulunmadığını bildirdi.

Altın, Samsunspor'un küme düşmesinin ardından takımın zor günler geçirdiğini ifade ederek, yönetimsel olarak takımın eski futbolcularının kulübe sahip çıktığını söyledi.

Altın, “Bizim bu yılki ilk hedefimiz, Samsunspor'u TFF 1. Lig'de kalıcı hale getirmek. Bu sene söz konusu hedefi gerçekleştirdiğimiz zaman Samsunspor'un gelecek 10 yıllık temeli atılmış olacak. Kulüp teknik kapasitesi üst düzey olan bir altyapıya sahip. Biz o çocukları da yetiştireceğiz. Transfer edilecek futbolcularda kampa katıldığında kadromuzu oluşturmuş olacağız” ifadesini kullandı.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler