« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Hedefimiz ligde kalmak

Aroma Voleybol Erkekler 1. Lig takımlarından Tokat Belediyesi Plevnespor'un basın sözcüsü Mustafa Şahin, hedeflerinin bu sezon ligde kalmak olduğunu bildirdi.

A.A.
SON GÜNCELLEME
Belediye şantiye binasında basın toplantısı düzenleyen Şahin, çarşamba günü başlayacak yeni sezona iyi hazırlandıklarını söyledi.

Bu sezon tekrar yükseldikleri birinci lige günde çift idman yaparak hazırlandıklarını kaydeden Şahin, “Takımımıza bu sezon 5 oyuncu transfer ettik. Ziraat Bankası'ndan aldığımız Emin ile sakatlığından dolayı yollarımızı ayırdık. Çarşamba günü bütün taraftarlarımızı Torul Gençlik ile oynayacağımız maça bekliyoruz” dedi.

Ligin bu sezon 12 takım ile oynayacağını ifade Şahin, şunları kaydetti:

“70 milyonluk bir ülkede voleybolun 12 takımla oynanmasını az görüyoruz. 8 takım play-off oynayacak. 2 takım ligden düşecek. Biz büyük takımların güçlerine yetişemiyoruz. Büyük kulüpler milyon dolarla takım kurarken biz ise kısıtlı bütçe ile takım kurarak bu spora hizmet etmeye çalışıyoruz. Bizim hedefimiz bu sezon ligde kalmak. Tokat ilk defa iki takımla mücadele edecek. Bütün takımlara başarılar diliyorum.”

Bunları da Beğenebilirsiniz