Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Hedefimiz ilk dört

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

CENDEREYE ALMAYIN Geçen yıl Play-Off oynayan İzmirspor, bu sezon iki yenilgi, iki beraberlik alarak 2.Grup'ta beşinci haftada son sıraya inerken, Teknik Direktör Levent Eriş umutsuz konuşmak için erken olduğunu söyledi. ‘‘Daha oynayacağımız 32 maç var’’ diyen Eriş, ‘‘Aradaki puan farkı uçurum değil. Bir maçımız da eksik. Oyuncuları şimdiden cendereye almayalım’’ dedi.

İBRAHİM'E CEZA İzmirspor Yönetim Kurulu ve teknik kadronun bu sezonki hedefinin ilk dört olduğunu vurgulayan Eriş, ‘‘Biz bu hedef için çarpışıyoruz. En kısa sürede gerçek gücümüz ortaya çıkacak. Yaşadığımız sıkıntının en önemli nedeni, talihsiz sakatlıklar’’ diye konuştu. Eriş, Eskişehir maçından sonra kırmızı kart gören İbrahim'e 500 milyon ceza verileceğini de açıkladı.

Şimşek’in ilacı Alp

İZMİRSPOR, Siirtli Alp'e kanca taktı. Levent Eriş, 4 maçta en az 30 pozisyona girmelerine rağmen sadece 4'ünü değerlendirebildiklerini belirterek, ‘‘Sorunu Alp'le çözebiliriz’’ dedi. Teklife sıcak bakan Alp ise, ‘‘Sakatlıktan yeni çıktım. Siirt'ten ayrılmak istiyorum, ancak antrenmanlarda kendimi gördükten sonra karar vereceğim’’ diye konuştu. Bu arada Hakan Çobanoğlu, Zonguldakspor'a verildi.


Bunları da Beğenebilirsiniz