Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Hedefimiz ilk 6'da tamamlamak

Bank Asya 1. Lig takımlarından Hacettepe'nin Kulüp Başkanı Turgay Kalemci, bu sezon hedeflerinin ligi en azından ilk 6 takım arasında tamamlamak olduğunu söyledi.

A.A.
SON GÜNCELLEME
Turgay Kalemci Turkcell Süper Lig ile Bank Asya 1. Lig arasında her anlamda çok büyük farklar olduğunu belirterek, maddi imkanlar çerçevesinde değerlendirmeler yapan bir kulüp olarak, kadro ve kulüp giderlerini lige göre belirlediklerini ifade etti.

Kalemci, “Değişmez prensibimize uygun olarak, kadromuzu, bulunduğumuz ligin seviyesine uygun, yapısı gelişmeye müsait, yetenekli gençlerden oluşturmaya gayret ettik” dedi.

Oluşturulan kadrodaki gençlerin lig boyunca gelişmeyi esas alan performanslarının sezon sonunda Hacettepe'nin puan cetvelindeki yerini belirleyeceğini belirten Kalemci, “Hacettepe Turkcell Süper Lig'de ortaya koyduğu ve bütün spor kamuoyu tarafından taktir edilen, skora bakmadan mücadele eden kimliğini Bank Asya 1. Lig'de de gösterecektir. Hacettepe bu karakterini devam ettirerek başarıya ulaşacaktır. Bu sezon için hedefimiz en azından ilk 6 takım içinde olmak. Bunu başarabilecek bir futbolcu grubu ve teknik heyete sahibiz” diye konuştu.

Teknik direktör Önder Özen ve yardımcı antrenör Hasan Özdemir'in başarılı olacaklarına inandığını da ifade eden Kalemci, “Çok iyi bir teknik ekiple çalışıyoruz. Başarılı olacaklarına inanıyorum” diyerek sözlerini tamamladı.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler