« Hürriyet.com.tr
MENÜ

''Hedefimiz en az ligi 9.'nculuk''

Kardemir Karabükspor Kulüp Başkanı Nevzat Şahin, “Hedefimiz en az geçen yılki başarıyı yakalayıp, ligi 9'uncu sırada bitirmek” dedi.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME
Şahin, Çevrikköprü Tesisleri'nde düzenlediği basın toplantısında, takımın haftada 3 maç oynadığını ve bu maç trafiğine alışmaya çalıştıklarını söyledi.

31 Ekim Pazartesi günü deplasmanda Fenerbahçe ile zorlu bir maça çıkacaklarını ve takımlarının bu maça sıkı bir şekilde hazırlandığını anlatan Nevzat Şahin, şöyle konuştu:
“Ligde bugüne gelindiğinde bizim için çok da iç açıcı bir durum yok. Hedefimiz en az geçen yılki başarıyı yakalayıp, ligi 9'uncu sırada bitirmek. Lig başından bugüne takımımızdaki oyuncularımız sakatlık yaşadı ama son iki hafta aldığımız sonuçlar bize moral verdi. İnşallah bundan sonra sakatsız ve cezasız maçlar yaşarız. Kardemir Karabükspor, tekrar beklenilen günlere gelecektir. Ocak 2012'de inşallah takımımızı daha iyi yerlere getirebilmek için transfer yaparak, elimizden gelen her şeyi yapacağız. Gerekli yerlere teknik heyetin vereceği rapor doğrultusunda transferlerimiz olacaktır.

Bunları da Beğenebilirsiniz