« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Hedefimiz belli

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Şampiyonlar Ligi 3. ön eleme turundaki rakiplerinin büyük bir ihtimalle Rapid Wien olacağını söyleyen G.Saray Teknik Direktörü Terim, ‘‘Onlar hazır, biz değiliz. Ancak biz işimize ciddiyetle bakıyoruz’’ dedi.

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, Şampiyonlar Ligi 3. ön eleme turundaki rakiplerinin büyük bir ihtimalle Avusturya'nın Rapid Wien takımı olacağını söyledi. Rapid Wien'in Valletta'yı eleyecek güçte olduğunu vurgulayan Terim, Avusturya futbolunun son yıllarda düşüş içerisinde olmasına rağmen Rapid'in yeni transferleriyle güçlendiğini ifade etti, ‘‘Onları izledikten sonra daha sağlıklı bilgilere sahip olacağım’’ dedi.

‘‘Üç senedir kamp yaptığımız ülkelerin takımlarıyla eşleşiyoruz’’ diyen ve bunun ilginç bir tesadüf olduğunu vurgulayan Terim şöyle devam etti: ‘‘Avusturya Ligi başladı. 31 Temmuz'daki maçlarını izleyeceğim. Ayrıca Walletta ile 28 Temmuz ve 4 Ağustos'ta oynayacakları 2. ön eleme turu karşılaşmada her iki takımı inceleme imkanım olacak. Biz işimize ciddiyetle bakıyoruz. Hedeflerimiz belli. Şampiyonlar Ligi'ne kalmak için mücadele edeceğiz.’’
Bunları da Beğenebilirsiniz