« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Hedefimiz Avrupa'ydı ama...

Gaziantepspor Teknik Direktörü Tolunay Kafkas, 4-1 kazandıkları Bursapor maçına ilişkin olarak, “Bizim için sonuç değil, kazanmak önemli” dedi.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME
Kafkas, maçın ardından düzenlediği basın toplantısında, geçen yılın şampiyonu bu sezon da şampiyonluğun en güçlü adaylarından biri olan Bursaspor'a karşı oynamanın kolay olmadığını söyledi.

Maça orta sahada üstünlük kurma çabasıyla çıktıklarını belirten Kafkas, şöyle konuştu: “Bu çabamız olumlu yansıdı. Girdiğimiz pozisyonları değerlendirdik ve galibiyeti aldık. Bizim için sonuç değil, kazanmak önemli. Önemli bir galibiyet aldık. Biz de artık ligde başka şeyleri konuşabilecek duruma geldik. 3 puanlı sistemde kapatılamayacak bir fark yok. Hedefimiz Avrupa kupalarıydı, ama seriyi devam ettirirsek adını başka bir şey koyabiliriz.”
Kafkas, bir gazetecinin, “Bursaspor karşısında böyle bir skor bekliyor muydunuz?” sorusuna, “Böyle sonuç beklemiyorduk. Ama az önce dediğim gibi önemli olan skor değil. İyi takım olduğumuzu, iyi şeyler yapabileceğimizi biliyorduk. Kazandığımız için mutluyuz” yanıtını verdi.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.