« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Hedefimiz Avrupa'da oynamak

Eskişehirspor Kulübü Basın Sözcüsü Erdal Şahbaz, gelecek sezona Avrupa hedefini gerçekleştirebilecek yetenekteki futbolcularla başlamayı amaçladıklarını söyledi.

A.A.
SON GÜNCELLEME
Şahbaz, düzenlediği basın toplantısında, gelecek yıl Avrupa kupalarına katılmayı düşündüklerini belirterek, bunun bir düşüncenin ötesine geçmesi için sağlam adımlar atmaları gerektiğini kaydetti.
Bu yüzden kurumlaşma yolunda önemli çalışmalar yaptıklarını ifade eden Şahbaz, şöyle konuştu: “Önümüzdeki sezona, stattan altyapıya kadar pek çok konuda ciddi hamleler yaparak başlamayı hedefliyoruz. Son haftalarda alınan kötü sonuçlar bizleri üzdü ancak son iki haftada alacağımız galibiyetlerle takımdaki moralin yeniden yükseleceğine inanıyoruz.”

Şahbaz, Eskişehirspor'da transfer çalışmalarının gizlilik içinde geçmesinin bir politika olduğunu anlatarak, “Takımdan gidecek isimler ise kamp dönemlerinde futbolcuların gösterecekleri performanslar sonucu belirlenecek. Önümüzdeki sezona Avrupa hedefini gerçekleştirebilecek yetenekteki futbolcularla başlamayı amaçlıyoruz” dedi.

Bu amaç doğrultusunda başta Başkan Halil Ünal olmak üzere transfer komitesinin ciddi emek harcadığına işaret eden Şahbaz, “Altyapıda yer alan futbolcularımızdan daha fazla yararlanmak için de elimizden gelen gayreti de göstereceğiz” diye konuştu.

Bunları da Beğenebilirsiniz