« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Hedefimiz Avrupa liglerine katılmak

Galatasaray Teknik Direktörü Gheorghe Hagi, Ziraat Türkiye Kupası'nda hedeflerine ulaştıkları için mutlu olduğunu söyledi.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME
Hagi, maçtan sonra yaptığı basın toplantısında, her üç günde bir maç  oynamanın kolay olmadığına dikkati çekerek, “Maça hep eksikliklerle çıkıyoruz.  Bir çok oyuncumuz sakat. Bugün sahaya çıkan oyunculardan memnunum. Eksik  kalmamıza rağmen onların tavırlarından, verilen görevi yerine getirmesinden  memnunum. Medical Park Antalyaspor çok iyi bir takım. Zor bir maç olacağını  biliyordum. Ama hedefimize ulaştık. Ziraat Türkiye Kupası'nda hedefimize  ulaştığımız için çok mutluyum” dedi.
Culıo'nun bir hafta tatil yaptıktan sonra takıma 5-6 Ocak'ta katıldığını,  şu anda yüzde 100 hazır olmadığını, ancak gereğini yaptığını ve iyi çalıştığını  anlatan Hagi, hem Culıo, hem de diğer oyunculardan memnun olduğunu kaydetti.  Takıma katılan yeni oyuncuların en az 12 idmana ihtiyaçları olduğunu belirten  Hagi, bu idmanlarla istenilen hale geleceklerini ifade etti.
Bir haftada Ajax ve Medicak Park Antalyaspor ile olmak üzere iki maçta  berabere kaldıklarını ve çok gol kaçırdıklarını dile getiren Hagi, forvet  eksikliğini kısa sürede tamamlamayı ümit ettiğini bildirdi.
Hagi, Romanya'da bir gazeteyle röportaj yaptığını, ancak gazeteye  dördüncü olacaklarını hiç bir zaman söylemediğini de belirterek, hedeflerinin  Avrupa liglerine katılmak olduğunu söyledi.

Bunları da Beğenebilirsiniz