« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Hedefim Barca

İspanya'nın R.Sociedad Kulübü ile anlaşan Nihat iddialı konuştu: ‘‘Beşiktaş'tan Sergen, Alpay, Oktay, Serdar gibi yıldızlar gitti. Benim gitmemle Beşiktaş çökmez’’ diyen Nihat, ‘‘En büyük arzum Real Madrid ya da Barcelona'da forma giymek’’ diye konuştu.

İsmail ER
SON GÜNCELLEME
Beşiktaş'ın yıldız futbolcusu Nihat Kahveci, İspanya'ya kendi arzusu ile gittiğini söyledi. Nihat, ‘‘Beşiktaş'tan Sergen, Alpay, Oktay, Serdar gibi oyuncular gitti. Benim gitmemle Beşiktaş çökmez. İspanya'ya giderken kulübümün menfaatlerini düşündüm. Bir yıl sonra serbest kalacağım. Bu kriz ortamında kulübüm de benim satışımdan para kazansın istedim’’ dedi.

Beşiktaş kongre üyesi ve Beşiktaşlı İşadamlarından Burhan Enuştekin'in kendisine siyah beyazlı forma altında kalması halinde 400 bin dolar teklif ettiğini vurgulayan Nihat, ‘‘Türkiye'de kulüplerin durumları çok kötü. Beşiktaşlı taraftarları hiç bir zaman unutmayacağım. Döneceğim tek yer yine Beşiktaş olacak’’ yorumunu yaptı.

TAM ZAMANI

İspanya'nın futbol arenası olduğunu sözlerine ekleyen Nihat konuşmasına şöyle devam etti, ‘‘Dünya futboluna açılmanın tam zamanı. Hem Türkiye hem de Beşiktaş'ı İspanya'da gururla temsil edeceğim. Hedefim R.Madrid veya Barcelona gibi takımlarda oynamak. bunu da gerçekleştirmek için tüm gücümü sergileyeceğim’’

Geçen sezon Türkiye'nin büyük kulüplerinden birinin Yasin ile birlikte kendisine açık çek teklif ettiğini anlatan Nihat şunları söyledi, ‘‘Ben önce Beşiktaşlıyım. Benim yerime bugün hangi futbolcu olsa gitmek ister. Ahmet Dursun ya da Tamer benim yerimi fazlasıyla dolduracak güçtedir. Beşiktaşlılar beni unutmasın.’’

Bunları da Beğenebilirsiniz