GeriSpor Hedefe yürüyoruz
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Hedefe yürüyoruz

Üsküdar Beşiktaşlılar Derneği'nin iftar yemeğinde birlik çağrısı yapan Beşiktaş Başkanı Serdar Bilgili, ‘‘Platin Kartal’’la ödüllendirildi. Bilgili, ‘‘Eleştiri yaparken, çözümü de plan ve programla anlatılmalı’’ dedi.

Beşiktaş Kulübü Başkanı Serdar Bilgili, Üsküdar Beşiktaşlılar Derneği'nin önceki akşam verdiği iftar yemeğinde birlik çağrısı yaptı. Bilgili'ye kulüpte yaptığı çağdaş reformlardan dolayı dernek yöneticileri tarafından Platin Kartal ile ödüllendirildi. Bilgili derneklerin desteklerine teşekkür etti.

Beşiktaş'ın kurumsallaştığını ileri süren Bilgili, futbol takımını da Avrupa'da final oynayacak duruma getirmek için tüm imkanları seferber ettiklerini belirtti. Bilgili ‘‘Beşiktaş Koleji hedefi 16 yılda gerçekleşti. Ümraniye Tesisleri bitiyor. Transferde radikal kararlar aldık. Beşiktaş, F.Bahçe galibiyeti ile bunu kanıtlamıştır.’’ dedi.

Elinde plan ve projeleri olan tüm üyelere kapılarının açık olduğunu ifade eden Bilgili şunları söyledi: ‘‘Eleştiri yaparken çözümü de plan ve programla anlatılmalı. Biz aday olduğumuzdan bugüne kadar hedeflerimizden şaşmadık. Ekonomik kriz Türkiye gibi kulüpleri de vurdu. Yıkıcı söylevlerle Beşiktaş'ı yaralamayalım.’’

Yorumları Göster
Yorumları Gizle