Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Hedef Süper Lig'e direkt çıkmak

TFF 1. Lig ekiplerinden Adanaspor Teknik Direktörü Levent Eriş, “Yeni sezon kamp çalışmalarımızı Süper Lig'e direkt çıkmak üzere sürdürüyoruz” dedi.

A.A.
SON GÜNCELLEME
Kartepe'deki yeni sezon çalışmalarını Eriş yönetiminde sürdüren turuncu-beyazlı ekip, sabah antrenmanında düz koşunun ardından gruplar halinde pas çalışması yaptı.

Eriş, güzel bir kamp ortamına sahip olduklarını ve hazırlık çalışmalarını da yoğun şekilde sürdürdüklerini belirterek, futbolcuların yoğun antrenman temposuna adapte olduklarını söyledi.

Sezon başlangıcının tüm takımlar için zorluklar içerdiğini ifade eden Eriş, geçen sezonki kadroyu çoğunlukla korudukları için uyum sorunu yaşamadıklarını kaydetti. Eriş, fiziksel ve taktiksel çalışmaların güzel geçtiğini anlatarak, futbolcuların antrenmanlardaki performanslarından memnun olduğunu dile getirdi.
Eriş, futbolcularla teknik kadronun birbirlerini iyi tanıdığına işaret ederek, kamp çalışmalarının, ligde gösterecekleri performansın hazırlığı hükmünü taşıdığını bildirdi.

Takımın 2 yıl boyunca play-off maçlarında yer aldığını ve geçen yıl final maçını kaybederek Süper Lig'e çıkma şansını kaybettiklerini hatırlatan Eriş, “Play-off oynamak hedefleri büyütür. Final maçı sonrası herkeste psikolojik bir takım travmalar oldu. Sonuçta bizler profesyonel insanlarız. Play-off oynamak garanti değil. Yeni sezon kamp çalışmalarımızı Süper Lig'e direkt çıkmak üzere sürdürüyoruz. Süper Lig sevincini kulübümüze ve tüm Adana halkına yaşatmak istiyoruz. Adanaspor, Süper Lig'e çok yakışacak” ifadelerini kullandı.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler