« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Hedef ilk maçta 3 puan

Kardemir Karabükspor Teknik Direktörü Bülent Korkmaz, yeni yılın ilk maçına üç puan hedefiyle çıkacaklarını belirterek, "2011'de yaşadığımız kötü olayları umarım 2012'de inşallah yaşamayız. Karabükspor için inşallah yeni yıl güzel geçer. Zorlu periyodu atlatabilmemiz için Sivasspor karşısında kesinlikle galip gelmemiz gerekir.Galibiyete ihtiyacımız var" dedi.

Bülent DİKTEPE/KARABÜK DHA
SON GÜNCELLEME

İkinci devre hazırlıklarını kendi tesislerinde sürdüren Kardemir Karabükspor, teknik direktör Bülent Korkmaz nezaretinde günde çift antrenmanla çalışmalarına devam ediyor. Öğle antrenmanına düz koşuyla başlayan Kardemir Karabüksporlu oyuncular daha sonra topla çalışma yaptı. İkinci yarının ilk maçında Sivasspor ile karşılaşacak olan Kardemir Karabükspor'da teknik direktör Bülent Korkmaz, yılın ilk maçına üç puan almak için çıkacaklarını belirterek, "Sivasspor karşısında galip geleceğimize inancım tam. 2011'de yaşadığımız kötü olayları 2012'de inşallah yaşamayız. Karabükspor için inşallah yeni yıl güzel geçer. İnşallah başarılı oluruz" dedi.

Yeni sezonda her maçın zor geçeceğini ifade eden Korkmaz, şunları söyledi:

"Zorlu periyodu atlatabilmemiz için Sivasspor karşısında kesinlikle galip gelmemiz gerekir. Galibiyete ihtiyacımız var. Bu maçta galibiyeti yakalayacağımızı inanıyorum. Hasan Kabze'nin transferi konusunda da henüz bir gelişme yok. Şu anda başka yerlere başka mevkilere bakıyoruz. Düşündüklerimizin transferlerini gerçekleştirmemiz lazım. Çünkü transfer kesin şart."

 


Bunları da Beğenebilirsiniz