Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Hedef ilk beş

Yeşil beyazlı kulübün başkanı Erdoğan Bilenser, ‘‘Nejat Biyediç takımı çok iyi tanıyor ve onunla yola devam etmemiz avantajımız. Güçlü bir kadromuz var ve onlara güveniyoruz’’ dedi.

Mümin ÇOTAK
SON GÜNCELLEME
BİYEDİÇ AVANTAJ

Bursaspor Başkanı Erdoğan Bilenser, yeni sezonda ilk beş takım arasına girmeyi hedeflediklerini belirtirken, geçmiş yıllarda yaşanan hayal kırıklığının artık olmayacağını söyledi. Yeşil beyazlı takımı çok iyi tanıyan Nejat Biyediç ile yollarına devam etmenin kendileri için avantaj olduğunu belirten Bilenser şöyle dedi:

GÜÇLÜ KADRO

‘‘Güçlü bir kadromuz var. Bu kadromuzu yeni gelen arkadaşlarla daha da güçlendirdik. Teknik kadro ve futbolcularımıza güveniyoruz. Destekleriyle her zaman güç veren taraftarlarımızla başarılı bir sezon geçireceğimize yürekten inanıyorum. Hedefimiz ilk 5 takım arasına girerek Avrupa'ya çıkmaktır.’’

SAMİR GELİYOR

Yönetim, prensipte anlaştığı Mısırlı futbolcu Samir İbrahim Kamouna'nın yolunu gözlüyor. Samir'in bugün Bursa'ya gelip, yeşil beyazlı yönetimle iki yıllık sözleşme imzalaması bekleniyor. Bilenser, Samir'in futbol kariyerinin tartışılmaz olduğunu belirterek, ‘‘Önceki yıl Bursaspor'da forma giydi. Başarılı futbol sergiledi. Uyum sorunu yaşamayacak’’ dedi.

Bunları da Beğenebilirsiniz