« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Hedef galibiyet

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Erzurumspor maçında galibiyetten başka bir şey düşünmediklerini belirten Kocaelispor Teknik Direktörü Güvenç Kurtar, sakatlığı geçen Orhan Kaynak'ı kadroya aldı...

Erzurumspor'la yarın maçın hazırlıklarını sürdüren Kocaelispor'da, Teknik Direktör Güvenç Kurtar, galibiyetten başka bir sonucu akıllarına bile getirmediklerini söyledi. Bu arada Körfez'in Mısırlı futbolcuları Ahmet Hassan ve Hüssam'ın maç günü İzmit'e geleceği bildirilirken, sakatlığı düzelen Orhan Kaynak da uzun bir aradan sonra maç kadrosuna alındı.

Erzurumspor maçı taktiğini gençler ağırlıklı kadroyla dün Merinosspor ile yapan ve 1-1 berabere kalan Kocaelispor'da bugünden itibaren kapılar da basına ve ziyaretçilere kapandı. Teknik Direktör Güvenç Kurtar, son 3 haftada alınan 7 puanın takımı ateşlediğini, futbolcuların güvenlerinin arttığını belirterek, ‘‘Fenerbahçe'yi elimizden kaçırmasaydık şimdi daha rahat olacaktık.’’ dedi.

Tüm maçları sahalarında oynamanın avantajını en iyi şekilde kullanıp birkaç hafta sonra orta sıralara çıkacaklarını söyleyen Güvenç Kurtar, maç sabahı İzmit'te olmaları beklenen Mısırlılar Ahmet Hassan ve Hüssam'ı ise yorgun olacakları gerekçesiyle bu maçta oynatmayacağını, ancak golcü futbolcu Orhan Kaynak'a ilerleyen dakikalarda görev verebileceğini bildirdi.


Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler