« Hürriyet.com.tr
MENÜ

"Hedef dörtlü finale kalmak"

Anadolu Efes, THY Avrupa Ligi'nde yarın oynayacağı Partizan karşılaşması için Sırbistan'ın başkenti Belgrad'a geldi.

A.A.
SON GÜNCELLEME
Lacivert-beyazlılarda sakatlığı süren Kerem Gönlüm dışında eksik bulunmazken, Anadolu Efes Genel Menajeri Engin Özerhun, THY Avrupa Ligi'ne zorlu bir deplasman ile başlayacaklarını ifade ederek, “Avrupa'nın basketbolu en iyi bilen seyircisine sahip ekibi Partizan ile zorlu bir karşılaşma oynayacağız. Orası gerçek bir deplasman. Rakibimiz kısıtlı kadrosuyla her sezon olabileceği en üst noktalara gelebiliyor. Partizan ile son 4 sezon üst üste karşılıyoruz. Bu karşılaşmadan galip gelerek THY Avrupa Ligi'ne iyi bir başlangıç yapmayı istiyoruz” diye konuştu.

Özerhun, yeni değişen isimleriyle THY Avrupa Ligi'nde hedef yükselttiklerini de belirterek, “İyi bir kadro kurduğumuza inanıyorum. THY Avrupa Ligi'nin yanı sıra ligde de istediğimiz noktalara gelmeyi istiyoruz. Avrupa'da hedefimiz bu sezon İstanbul'da yapılacak dörtlü finalde yer almak. Bunun için de rakiplerimizi geçmeliyiz ve iyi basketbol oynamalıyız” şeklinde konuştu.

Bu arada, Sırp medyası Anadolu Efes kafilesine büyük ilgi gösterirken, havalimanında teknik ekip ve oyuncularla röportaj yaptı.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz