« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Hedef 15 milyon $

Sarı kırmızılı yöneticiler yaptıkları flaş transferlere güvenirken, elde edilecek maddi kaynakla hem Ali Sami Yen Stadı’na yapılan masraflar karşılanacak, hem de yabancı bir forvet alınacak.

Ali Naci KÜÇÜK
SON GÜNCELLEME

GALATASARAY’ın kombineleri yarın satışa çıkıyor, yönetim tam 15 milyon dolarlık gelir bekliyor. Bu sezon adeta transfer şampiyonu ilan edilen G.Saray yönetimi yırtıcı ve Avrupalı bir golcü futbolcuyu kadrosuna katmak için kombinelerden gelecek sıcak parayı bekliyor. Hagi’den sonra boşalan 10 numara hasretini Lincoln’ü transfer ederek dolduran ve tam 8 oyuncuyu kadrosuna katarak taraftarların isteğini yerine getiren yönetim, yüzde 35 zam yaptığı kombinelerde fedakarlık sırasının taraftarda olduğunu söylüyor.

Zam konusunda camiadan anlayış bekleyen yönetim, 5 maçlık seyircisiz oynama cezasından doğan açığı ise birçok Avrupa kulübü ile sezon içinde hazırlık maçı yaparak ve UEFA’da en az çeyrek final oynayarak doldurmayı planlıyor. Yönetim, geçen sezon baş ağrıtan Ali Sami Yen Stadı’nı da adeta yeniden yapıyor. Bu konuda 1.5 milyon doları gözden çıkartan yöneticiler, her zaman şikayet edilen stadın zemini için dozerleri sahaya indirdi, çalışmalara start verdi. Zemin çalışmasının ardından tuvaletler ve koltuklar da yenilenecek.

Taksit yapılacak

Öte yandan bu sezonki kombine satışlarında, loca hariç diğer tüm koltuk tiplerinde 1 peşin 3 taksit olmak üzere toplamda 4 taksitte ödeme kolaylığı getiriliyor. Kombine satışları süresince, sabahları kahvaltı, öğlenleri sandviç servisleri yapılacak ve gün boyu yiyecek-içecek servisi devam edecek. Ayrıca Sami Yen’de kart sahipleri alanlar Seyrantepe’deki yeni yapılacak olan statta kombine önceliği, yeni sezon için üretilen kırmızı formaya sahip olacak ve Galatasaray Dergisi’ne 1 yıl ücretsiz abone olacaklar.  


Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler