« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Hazırlıklar tam gaz sürüyor

2011 FIBA Kadınlar Avrupa Basketbol Şampiyonası’nda mücadele edecek olan Ay-Yıldızlılarımız, İstanbul kampının son antrenmanını bu sabah yaptı.

İSTANBUL / DHA
SON GÜNCELLEME

Abdi İpekçi Spor Salonu’nda saat 10:00’da başlayan ve yaklaşık 2 saat süren idmanı Türkiye Basketbol Federasyonu Kadın Basketbolundan Sorumlu Yönetim Kuruyu Üyesi Jülide Sonat ve A Milli Kadın Takım Menajeri Canan Erdoğan da yakından takip etti.

Başantrenör Ceyhun Yıldızoğlu yönetimindeki antrenmanda Ay-Yıldızlılarımıza kondisyoner Ozan Şirikçi tarafından fonksiyonel hareket testleri uygulandı. Testlerin ardından topla çalışan A Millilerimiz, idmanı rejenerasyon çalışmasıyla noktaladı. Günü tek antrenmanla tamamlayan A Milli Kadın Takımımızın fonksiyonel hareket testlerine özel antrenman programı dahilindeki çalışmalarını sürdüren kaptan Nevriye Yılmaz da katıldı.

Potanın Perileri yarını dinlenerek geçirdikten sonra 9 Mayıs Pazartesi sabahı 2011 FIBA Kadınlar Avrupa Şampiyonası hazırlıklarının ikinci kampı için Antalya’ya hareket edecek. Ay-Yıldızlılarımız, Antalya’daki ilk antrenmanını ise aynı gün saat 18:00’de Kepez Belediyesi Spor Salonu’nda yapacak.

 


Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler