« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Hazırlıklar tam gaz devam ediyor

Türkiye Kadınlar 2.Ligi takımlarından Güre Belediye Spor Kulübü basketbol takımı antrenmanlarına devam ediyor.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Basketbol şube sorumlusu Mehmet Duymuş “Güre belediye spor kulübü olarak yeni sezon çalışmalarını yaptığımız bu dönemde; Milli Bayan Basketbol Takımımız, Londra Olimpiyatlarında zorlu rakipleriyle başarılı mücadeleler yaparak başarılı bir şekilde ülkemizi temsil ediyor. Kulübümüz sporcularına, ulusal takım oyuncularının bu yollardan geçtiğini ve bugünkü performanslarına ulaştığını düşünerek örnek gösteriyoruz. Daha dinamik, bilimsel, planlı çalışmalarla bayan basketbolunun alt gruplarının gelişmesine ve Türk Sporcularının istenildiğinde, çalışıldığında, gerekli önem ve fırsat verildiğinde neler yapabileceklerini, başarılı olacaklarını, bugünkü gibi daha da ilerleyerek tüm dünyada adımıza yaraşır şekilde göstereceğini biliyoruz. Türk Milli Bayan Basketbol Takımızla gurur duyuyor başarılar diliyor, desteğimizin ve inancımızın onlarla olduğunu bilmelerini istiyoruz. Takımımızın kurulmasında emeği gecen ve her zaman bizlere desteklerini esirgemeyen Belediye Başkanımız Kamil Saka`ya Kulüp başkanımız Hüseyin Çelik`e ve yönetim kurulu üyelerimize vermiş oldukları desteklerden dolayı teşekkür ederiz”

Basketbol takımı baş antrenörü Arman Özkale “Güre Beldeye Spor Kulübü olarak, önümüzdeki Play Out maçları için, anlaştığımız ve anlaşmayı düşündüğümüz oyuncularla 10 gündür kondisyon, cardio ve teknik çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Aramıza yeni katılacak oyuncularımızla 6 Ağustos 2012 tarihi itibariyle takım olarak kondisyon ve kuvvet çalışmalarına ağırlık vererek yolumuza devam edeceğiz.

1.lig takımlarındaki belirsizlik hala devam ederken; play out oynayacak takımımız için gerekli transferleri zamanında tamamlayamadık. Transferler, antrenmanlar ve tamamlanan hazırlıklar ardından yeni sezonda, oluşturulacak kadroyla Güre halkına, Edremit Körfezine ve misafir olduğumuz illerdeki sporseverlere dinamik, mücadeleci, kaliteli bir basketbol izleterek seyircilerin ilgilerini spor salonlarına çekmeyi amaçlıyoruz.” dedi.


Bunları da Beğenebilirsiniz