« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Hazırlıklar tam gaz devam

Ay-Yıldızlılarımız, 2011 FIBA Kadınlar Avrupa Basketbol Şampiyonası hazırlıklarını Abdi İpekçi Spor Salonu’nda yapılan sabah antrenmanıyla sürdürdü.

İSTANBUL / DHA
SON GÜNCELLEME

2011 FIBA Kadınlar Avrupa Şampiyonası hazırlıklarına dün başlayan A Milli Kadın Takımımız, bu sabah Abdi İpekçi Spor Salonu’nda ikinci antrenmanını yaptı. Ay-Yıldızlılarımız saat 10:00’da başlayan ve yaklaşık 2 buçuk saat süren idmanın ilk bölümünde kondisyoner Ozan Şirikçi yönetiminde stabilizasyon, koordinasyon, dayanıklılık ve sakatlık önleyici çalışmalar yaptı. Daha sonda iki grubu ayrılan A Millilerimiz, kondisyon merkezinde kuvvet ve salonda şut idmanı gerçekleştirdiler.

A Milli Kadın Basketbol Takımımızda kaptan Nevriye Yılmaz havuzda yaptığı kardiyo çalışmasıyla özel antrenman programına devam ederken, Gülşah Akkaya da TKBL playoff serisinde geçirdiği sakatlığın ardından dizinde oluşan ödemden dolayı Milli Takım Doktoru Gökhan Metin gözetiminde çalışmalarını sürdürdü. Esmeral Tunçluer ise doktor kontrolünden geçtiği için idmana katılamadı.

Ay-Yıldızlılarımızın antrenmanını A Milli Takım Menajeri Harun Erdenay, Milli Takımlar İdari Menajeri Barbaros Akkaş ve A Milli Kadın Takım Menajeri Canan Erdoğan da izledi. Potanın Perileri, 2011 FIBA Kadınlar Avrupa Şampiyonası hazırlıklarını bu akşam saat 18:00 yapılacak günün ikinci antrenmanıyla sürdürecek.

 

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz