« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Hazırlıklar tam gaz

Turkcell Süper Lig'de hafta sonu deplasmanda Denizlispor ile karşılaşacak olan Trabzonspor, hazırlıklarını sürdürdü.

A.A
SON GÜNCELLEME

Teknik direktör Şenol Güneş yönetiminde, Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri'nde yapılan antrenmana, izinli olan Tjikuzu katılmazken, sakatlıkları bulunan Yattara, Tayfun ve Zafer Yelen takımdan ayrı olarak koşu yaptı.
Bordo-mavili futbolcular, antrenmanda pas, şut ve kanat organizasyonu çalışmaları yaptı.

-TJİKUZU'NUN OĞLU OLDU-

Trabzonspor'un Namibyalı oyuncusu Razundara Tjikuzu'nun bir oğlunun dünyaya geldiği bildirildi.
Özel bir hastanede doğan bebeğe Rashaad adı verildi.

-SAKATLARIN DURUMU-

Trabzonspor'da Gineli oyuncu İbrahima Yattara'nın gelecek hafta kulüp doktoru Hakan Ayaz ile birlikte Londra'ya giderek, Dr. Nat Padhiar başkanlığındaki hekim grubunca konsültasyona tabi tutulacağı açıklandı. Yattara'nın, bu konsültasyon sonucunda elde edilecek verilere göre tedavi şekline yön verileceği belirtildi.
Kulüp doktoru Hakan Ayaz, dizinden ameliyat olduğu için uzun süredir antrenman yapamayan Zafer Yelen'in dayanıklılığını ve performansını arttırıcı çalışmalara başlandığı söyledi. Ayaz, bu oyuncunun ligin ikinci yarısından itibaren takımla birlikte çalışmalara başlayacağını kaydetti.
Hakan Ayaz, Tayfun'un kasık ve kalça eklemlerinde ağrı, adalesinde ise yırtık olduğunu belirtirken, bu oyuncunun gelecek haftadan itibaren takımla birlikte kontrollü olarak çalışmalara başlayacağını ifade etti.


Bunları da Beğenebilirsiniz