Gündem Haberleri

GÜNDEM

  “Hayvanlar” CD’si ile eğlenceli öğrenim

  Hürriyet İnternet
  10 Ağustos 2006 - 12:26Son Güncelleme : 10 Ağustos 2006 - 12:26

  Türkiye’de etkileşimli eğitim yazılımları geliştiren EuroSoft, BigSoft markasıyla 3-7 yaşları arasındaki çocuklar için “Animals – Hayvanlar” adında bir eğitim programını satışa sundu. Çocukların, hem Türkçe hem de İngilizce olarak hayvanların isimlerini öğrendiği bu programdaki onlarca şarkı ile çocuklar bir yandan eğlenerek daha kolay öğrenebiliyorlar.

  Animals – Hayvanlar CD-ROM’unda çocuklar hayvanların yaşamlarını, nasıl beslendiklerini, yavrularıyla ilişkileri gibi çocukların çok ilgisini çeken konuları şarkılar, oyunlar ve öykülerle öğreniyorlar. Program hem anaokullarında toplu; hem de evde çocukların bireysel öğrenme etkinliklerine uygun bir şekilde tasarlanmış. Program, eğlenceli bölümler, şarkılar ve çizgi filmler içermesine karşın, sıradan bir oyun ve eğlence programı değil, pratik ve başarılı bir eğitim uygulaması olarak dikkat çekiyor.

   

  EuroSoft Pazarlama Müdürü Mahmut Karcı, Animals – Hayvanlar programının daha önce satışa sunulan Sayılar, Alfabe ve Renkler & Kavramlar serisinin bir devamı olduğunu belirterek, “Çocuklarımıza daha önceki programlarla sayıları, harfleri, renkleri ve kavramları öğrettik. Şimdi de sıra hayvanları öğrenmeye geldi. Okul öncesi eğitime önem veren anne babalar için bu ürünler çocuklarının gelişimi ve eğitimi için önemli. Çocuklarımızın daha iyi bir geleceğe sahip olması okul öncesi eğitimin ne kadar iyi verildiğiyle yakından ilgili.” dedi

   

  Animals – Hayvanlar CD’si KDV dahil 15 YTL fiyatla satılıyor.

  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNANLAR

    Sayfa Başı