KAYSERİ HABERLERİ

Hayvan Bakıcılığı Eğitimi Başladı

IHA
16.10.2015 - 15:39Son Güncelleme :

KAYSERİ

IHA

Kayseri Büyükşehir Belediyesi Anadolu Harikalar Diyarı Hayvanat Bahçesi, Beştepeler Mini Hayvanat Bahçesi, Geçici Kedi Bakım Evi ve Geçici Köpek Bakım Evi’nde çalışan personele Hayvan Bakıcılığı Eğitimi veriliyor. Eğitim iki ay sürecek.
Anadolu Harikalar Diyarı içerisindeki Hayvanat Bahçesi’nde verilen Hayvan Bakıcılığı Kursu iki grup halinde yapılıyor. Kayseri Büyükşehir Belediyesi Spor Etkinlikleri A.Ş. ve Erciyes Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi (ERSEM) tarafından ortaklaşa düzenlenen eğitim yaklaşık 2 ay sürecek ve katılımcılar 80 saatlik bir eğitime tabi tutulacak. Eğitim sonunda sınavdan başarı ile ayrılan personele sertifika verilecek.
Hayvan Bakıcılığı Eğitimi’nde, karantina ve müşahede prosedürleri, hayvanlara yaklaşma-tutma, hastalıklar anında alınması gereken tedbirler, besleme, yem ve barınak hijyeni, ilkyardım, ilaç uygulama yöntemleri, hastalıklardan korunma ve iletişim bilgilerinin geliştirilmesi gibi konular anlatılıyor.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Kayseri haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Kayseri ilinden Hayvan Bakıcılığı Eğitimi Başladı hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 16 Ekim 2015 tarihinde saat 15 39’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Hayvan Bakıcılığı Eğitimi Başladı haberi güncellenecektir.

  KAYSERİ NAMAZ VAKİTLERİ
  21 Ekim 2017, Cumartesi
  • İmsak
   05:09
  • Guneş
   06:46
  • Öğle
   12:34
  • İkindi
   15:36
  • Akşam
   18:00
  • Yatsı
   19:26
  Diğer iller için Namaz Vakitleri »
  Sayfa Başı