« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Hayrettin: Türkiye'den özür diliyorum

Sivasspor’un kaptanı Hayrettin Yerlikaya, “Anderlecht karşısında alınan 5-0’lık mağlubiyet nedeniyle tüm Türkiye’den özür diliyorum” dedi.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Özgür Sancar’la Haber Özel Programı’na katılan Hayrettin, “Rövanş maçında taraftar önünde galibiyet alarak, bu mağlubiyeti bir nebze olsun unutturmayı amaçladıklarını belirtirken, çok önemli bir mesaj verdi: “Anderlecht mağlubiyeti nedeniyle tüm sezon gitti sanılmasın! Sivasspor, Süper Lig ve Avrupa Ligi’nde başarılı olacaktır”

İşte Hayrettin Yerlikaya’nın sözleri:

“Türkiye’yi temsil ettiğimiz için Belçika’da böyle bir sonuç almamalıydık. Pek çok futbolcu arkadaşımız ilk kez bir arada oynamıştı.  Maç sonrası arkadaşlarla kendi aramızda konuştuk. Bunu en kısa zamanda atlatıp, kara bulutları dağıtacağız. Taraftarımız merak etmesin ilk rövanş maçından itibaren iyi sonuçları alacağız. Antrenmanlarda bile yapmadığımız hataları yaptık. Sivasspor bu değil. Sivas ve Sivasspor’a yakışmayan bir sonuç aldık. Ama bunu değiştirmek bizim elimizde. Avrupa Ligi maçlarına iyi hazırlanmak istiyoruz.

Ben Sivaslıyım, dolayısıyla şehrin havasını Sivaslıların ne düşündüğünü çok iyi biliyorum. Herkes umutsuzluğa düşmüş, bir mağlubiyet nedeniyle ligin bile kötü geçeceğini düşünüyorlar. Ama bu düşünce yanlış… Bir maçla tüm sezonunu yargılamamak gerekiyor.
Sivassporlular bizi desteklesinler. Rövanş maçında 4 Eylül’ü dolu görmek istiyoruz”

 

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz