« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Hayret bir şey

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME
Orhan KAYNAR

Önce size ilk yarıyı özetleyeyim. Trabzonspor'un kombine tek atağı vardı. Camarauli, Hami'ye, o da Vugrinec'e uzattı. Bu oyuncu da takımını 1-0 öne geçirdi. Sonrası mı?

Sahada her şeyini ortaya koyan bir Altay vardı. Akın üzerine akın tazelediler. Erhan, İbrahim, Serdar ve Fatih akıl almaz goller kaçırdılar. Bazılarında da kaleci Metin başarılı oldu. Ancak gol zaten ‘‘geliyorum’’ diyordu. Nitekim, Murat çaprazdan indi ve sert bir vuruşla Metin Aktaş'ı avladı. Skor 1-1.

Trabzonspor ne mi yaptı? Ben bu kadar pas hatası yapan bir takım görmedim. Dökülmeyen hemen hemen hiç kimse yoktu. Hangi birini ele alalım? Tolunay'dan tutun Hüseyin'e, Okan'ından Rada'sına, Osman'ın kadar. Diğerlerinin görüntüsü de aynıydı. Sahada adeta yürüyorlar. İkili mücadelede bir top kazanamadılar. Bu ne biçim ruhtur? Bu ne biçim inançtır? Yazıklar olsun. Peki ya ikinci yarı...

Aaa bir de ne görelim? Ünal, Ogün ve İskender sahada. Peki bunlar sağlamdı da neden ilk 11'de yoktular. Hadi Ünal'ın sakatlığı nüksetti o dışarı çıktı. Peki diğer iki oyuncu? Akıl alacak gibi değil. Yıllardır Trabzonspor'u izlerim, bu kadar kötü olduklarını hiç hatırlamıyorum.

Bu yarıda da Altay'ın kaçırdığı golleri izliyorum, olacak şey değil. Bu maçta Trabzonspor mağlup olsa, berabere kalsa veya galip çıksa ne yazar? Oynanan bu futbolla Trabzonspor'un şampiyonluğu kucaklaması mümkün mü? Hadi canım siz de... Ruh kalmamış bu insanlardan bir şey beklemek hayaldir. Ben acıyorum başkana, yönetime ve de sahayı dolduran binlerce Trabzonnsporlu taraftarlara...


Bunları da Beğenebilirsiniz