Gündem Haberleri

GÜNDEM

  Hayırdır Aysun!

  Hürriyet Haber
  14.12.2009 - 20:33 | Son Güncelleme: 14.12.2009 - 20:59

  Misafir olarak gittiği Harvard Üniversitesi'nden dönen Aysun Kayacı’ya bir haller oldu. Yıllarca giydiği cesur giysilerle konuşulan, son zamanlarda ise Haydi Gel Bizimle Ol isimli programda verdiği frikikler ve kırdığı potlarla gündeme oturan eski sarışın yeni esmer güzel, magazin basınına ve televizyonculara çattı.

  Aysun Kayacı'nın en güzel pozları / Foto Galeri

   

  Yıllarca sarı saçlarıyla tanınan ünlü model, geçtiğimiz günlerde Kanyon Alışveriş Merkezi’nde yeni imajıyla kameralara takıldı. Ancak Kayacı’nın gizemli tavırları farklı iddiaları da beraberinde getirdi.

   

  Güzel manken’in saçlarını aptal sarışın imajından kurtulmak için boyattığı, sevgilisi Baran Süzer’in ailesi ilişkilerine karşı olduğu için çiftin gizlendiği, magazin yıldızı olmaktan kurtulursa Süzer Ailesi’ne yakınlaşacağını düşündüğü, babası Selahattin Kayacı’nın tehditlerinden bunaldığı için İstanbul’da olduğunu gizlediği öne sürüldü.

   

  GENÇ KIZLARIN CİNSELLİĞİ SUİSTİMAL EDİLİYOR

   

  Bütün bu iddialardan bunalan Aysun Kayacı dün ilginç bir açıklama yaptı. Kayacı genç kızların cinselliklerinin tv’lerde suistimal edildiğini, reyting uğruna toplumun ihtiyacı olan örnek insanların canlı yayınlarda sınanıp madara edilmeye çalışıldığını savundu. Ancak yıllarca giydiği cesur giysilerle konuşulan, Haydi Gel Bizimle Ol adlı programına verdiği frikikler ve kırdığı potlarla damga vuran eski sarışın yeni esmer güzelin biranda böyle bir açıklama yapması herkesi şaşırttı.

   

  İşte Aysun Kayacı’nın ilginç açıklaması:

   

  Geldim...

  Aç gözlü patronlar yüzünden canlar karanlıklara gömülüyor, sokaklar harp alanı gibi, genç kızların cinsellikleri tv’lerde suistimal ediliyor reyting uğruna ve aynı reyting uğruna bu toplumun ihtiyacı olan örnek insanlar canlı yayınlarda sınanıp madara edilmeye çalışılıyor.

   

  Ve en önemsizi ama bu mailin konusu olan ben, sadece gönül verdiği dört yıldır; dizi setlerinden, uykusundan, yemeğinden, sevdiklerinden arttırarak kazandığı şeyle, tarihle ilgilenmek isteyen, magazine artık malzeme olmak istemeyen ben..

  Ne tur insanlar magazin muhabiri yapılıyor bilmiyorum ama onlar da sunu bilmiyor; Eğitim dili aynı olduğu sürece akademik dünyada herkes her yerde eğer kabul görürse istediği dersi alabilir. Bilim doğası gereği paylaşılır..

   

  Bu "Harvard" etiketini gözlerinde fazla büyüttüler ve beni çileden çıkarttılar. Önemli olan nerede öğrendiğin değil ne öğrendiğindir. Ders programım Sibel Can’ın diyet listesine döndü. Boston’da magazin basının karanlık gölgesi olmadan Osmanlıca, İngilizce ve klasik dönem Osmanlı tarihi bilgim biraz cilalanıyor o kadar..

  Bilgi ve eğitim ispatlanması gereken ya da havası atılması gereken şeyler değildir. Ancak topluma faydalı olunursa onları edinmiş olmak önemlidir. O yüzden beni rahat bırakın da okulum bittiğinde insanlarıma faydalı olmak için hevesim ve enerjim kalsın.

   

  Saygılarımla

  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNANLAR

    Sayfa Başı