« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Haydi oylar Memo'ya

Mehmet Okur'a NBA'de All Star olma şansı sürüyor. Memo'nun, bu yıl 55'incisi oynanacak maçta forma giyebilmesi için biraz oy, biraz da şansa ihtiyacı var.

Hürriyet İnternet
SON GÜNCELLEME

Dünyanın en iyi 24 oyuncusunu biraraya giterecek dev organizasyonda Mehmet Okur'un ilk 5'te sahaya çıkması zor görünse de imkansız değil. NBA'in resmi internet sitesinde devam eden oylamada Memo, Çinli pivot Yo Ming ve Marcus Camby'nin ardından üçüncü sırada yer alıyor. Ancak ciddi bir ameliyat geçiren Ming'in 19 Şubat'ta Houston'da oynanack maça yetişmesi neredeyse imkansız. İkinci sıradaki Camby'nin de elinden bir sakatlığı bulunuyor. Memo, haber yayına hazırlandığı sırada topladığı 300 bin 568 oyla üçüncü sırada yer alıyordu.

GÖZLER COACHLARDA

Bütün bunlara karşın, ilk 5'te başlayacak oyuncuların dışındaki oyuncuları coachlar seçecek. Memo ilk 5'te sahaya çıkamasa da başarılı performansını sürdürmesi halinde de formayı kapma ihtimali var. İşi şansa bırakmamak için Memo'ya destek için bilgisayar başına geçmekte fayda var. NBA'in resmi internet sitesinde, 19 dilde hazırlanan anket sayfaları arasında Türkçe de yer alıyor. 22 Ocak 2006 Pazar gününe kadar sürecek anket için 'http://www.nba.com/allstar2006/asb/tur/ballot.html' sayfasından oylarınızı Memo'ya göndermeniz destek için yeterli olacak. Anket sonuçlarına da 'http://www.nba.com/news/allstar_060112.html#results' adresinden ulaşmak mümkün.


Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler